Londone į autobusus neįleidžiami keleiviai su šunimis

gegužės 12 04:26 2012 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Didžiosios Britanijos sostinėje tapo sudėtinga viešuoju transportu važiuoti su šunimi. Laikraštis „Telegraph“ pateikia nemažai faktų apie keleivių su šunimis diskriminavimą.

Vienas iš londoniečių laikraščiui pasiskundė, jog jo Mančesterio terjero du kartus neįsileido į autobusą.

Pirmą kartą šuns šeimininkui buvo pareikšta, kad autobusu važiuoja „musulmonė ledi“, kuri nenorėtų salone matyti šuns. Durys buvo uždarytos prieš pat keleivio su šunimi nosį, ir autobusas nuvažiavo.

Antrą kartą tas pats žmogus negalėjo važiuoti autobusu su šunimo todėl, kad vairuotojas buvo musulmonas. Jis pareiškė, kad į saloną musulmonišku supratimu nešvaraus gyvūno neįleis.

Brito nusiskundimas sulaukė gausybės kitų skaitytojų komentarų. Jų manymu, jei šalis bus „islamizuojama“ tokiais tempais, greitai į Londono autobusus bus neįleidžiami „netinkamai apsirengę“ žmonės, jau nekalbant apie gėjus. Be to, pasitaikė atvejų, kuomet musulmonai vairuotojai į saloną neįleido ir neregių su šunimi vedliu.

Parengė Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.