Mažeikiškiai atnaujino autobusų parką

03 kovo 04:58 2014 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Mažeikių autobusų parkas įsigijo du naujesnės kartos modernius autobusus – tarpmiesčio vežimams skirtus MAN ir „Bova”.

„Atnaujinti transporto priemonių parką jau buvo būtina. Iki šiol naujausias mūsų turimas autobusas buvo 2000-aisiais pagamintas „Bova”.

Vežant keleivius pasenusiomis transporto priemonėmis, sudėtinga konkuruoti, ypač užsakomųjų maršrutų rinkoje”, – sako Mažeikių autobusų parko direktorius Arvydas Šemeta.

Mažeikiškių įsigytasis MAN pagamintas 2008-aisiais, jame – 34 sėdimos vietos. „Bova” – 2007-aisiais, jo salone – 54 sėdimos vietos.

Autobusus Mažeikių autobusų parko vadovai įsigijo lizingu, iš Vokietijos ir Austrijos. „Abiejų transporto priemonių būklė puiki. Tikiuosi, jos dar ilgai vežios keleivius po Lietuvą ir į užsienį”, – sako A. Šemeta.

Naujieji autobusai važinės į Vilnių, Kauną, be to, jie bus nuomojami užsakomiesiems reisams. „Nuomodami autobusus, tikimės papildomai užsidirbti. Keleiviai, ypač vykdami į užsienį, jau nenori techniškai ir morališkai pasenusių transporto priemonių. Jiems reikia pasiūlyti naujus, patogius autobusus”, – kalba A. Šemeta.

Be to, naujesniems autobusams reikia mažiau lėšų remontui bei priežiūrai. Tai taip pat padės mažeikiškiams taupyti.

Be šių, Mažeikių autobusų parkas žada dar šiais metais įsigyti ir naujesnių priemiesčio vežimams skirtų autobusų. „Norisi savo keleiviams teikti kaip galima geresnes paslaugas. Tik tokiu atveju viešasis transportas taps populiaresnis”, – teigia parko vadovas.

Lina Jakubauskienė

Aušros Juozapavičienės nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.