„Mercedes-Benz“ pristatė naują „Sprinter City 75“

liepos 16 04:06 2018 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Drauge su naujuoju „eCitaro“ „Mercedes-Benz“ gamintojai pristatė ir naują miesto mikroautobusą  „Sprinter City 75″. Naujasis „Mercedes-Benz Sprinter“ yra naujos kartos, transporto priemonė bus pademonstruota IAA parodoje Hanoveryje.

 

 

„Sprinter City 75″ yra žemagrindis, juo gali važiuoti iki 38 keleivių. „Mercedes-Benz“ nusprendė išlaikyti gerai žinomus šios naujos mikroautobusų serijos pavadinimus. Jie prasideda „Sprinter City“, o netrukus atsiras „Sprinter Transfer“, „Sprinter Mobility“ ir „Sprinter Travel“. Atitinkamai tai bus autobusai, vežantys keleivius iš oro uostų, turistiniai autobusai ir riboto judumo keleiviams pritaikyti mikroautobusai.

„Sprinter City 75″ yra 8,4 m ilgio.  Sumontuotos dvejos paplatintos durys, kurios palengvins keleivių įlipimą bei išlipimą. Autobuso sėdynės paminkštintos, grindys – neslidžios.

Vairuotojo patogumui – didelis ekranas ir nauja MBUX multimedijos sistema. Vairuotojo sėdynė šildoma, vairo mechanizmas – daugiafunkcis.

„Sprinter“ sumontuotas 120 kW (163 AG) variklis kartu su „7G-TronicPlus“ automatine pavarų dėže. „Telma“ retarderis padeda stabdžių sistemai. Sumontuota nemažai saugumo sistemų: tai „Active Distance Assist Distronic“, „Active Brake Assist“ ir „Mercedes-Benz“ skubios pagalbos iškvietimo sistemos.

Naujojo „Sprinter City 75″ gamyba prasidės dar šiais metais, po to bus pristatyti „Sprinter Transfer 23″ ir „Sprinter Mobility“. Likusius šios serijos modelius žadama pristatyti kitais metais.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka