Milano Malpensos oro uostui – elektriniai VDL autobusai

20 vasario 05:08 2020 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Keturi elektriniai „VDL Citea SLF-120“ autobusai veš keleivius tarp automobilių stovėjimo aikštelių, 1 ir 2 terminalų ir „Cargo City“ Milano Malpensos oro uoste. Tarptautinis Milano Malpensos oro uostas yra maždaug 45 km į šiaurės vakarus nuo Milano centro. Tai yra didžiausias krovinių oro uostas Italijoje. Autobusai bus naudojami visą parą, viena transporto priemonė veš keleivius ir naktį.

 

 

Tai bus pirmieji „VDL Bus & Coach“ elektriniai autobusai Italijoje. Juos įsigis vežėjų „Arriva Italia s.r.l.“, „Air Pullman S.p.A.“ ir „Autolinee Varesine s.r.l.“ konsorciumas. Autobusai nevažiuos pačiame oro uoste, kur leidžiasi ir kyla lėktuvai, vis dėlto juose bus įrengtas specialus apšvietimas, kad juos būtų galima naudoti nutikus ekstremalioms situacijoms. Autobusuose taip pat bus „WiFi“, USB jungtys, tamsinti langų stiklai.

Dėl krovimo įrangos „VDL Bus & Coach“ bendradarbiauja su Nyderlandų įmone „Heliox“. Laikinam greitajam įkrovimui „Cargo City“ įdiegs 300 kW greitąjį įkroviklį. Autobusų parke bus du krovikliai, suteikiantys galimybę vienu metu įkrauti du autobusus 30 kW galia arba vieną autobusą esant 60 kW galiai.

Milanas siekia, kad iki 2030 m. mieste važinėtų tik ekologiškos transporto priemonės.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka