Milijoninei elektroninio bilieto keleivei – nemokamos kelionės

29 sausio 05:01 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Nepraėjus nė metams nuo elektroninio bilieto Alytuje pradžios juo pasinaudota jau 1 milijoną kartų. Ankstų antradienio rytą Alytaus autobusų stotyje buvo apdovanota laimingoji milijoninė keleivė. Jai vežėjų atstovai įteikė ypatingą dovaną – keliauti Alytuje viešuoju transportu ji galės nemokamai visus metus.

 

„Žinia labai smagi ir netikėta. Kasdien pati autobusu keliauju į darbą ar lydžiu vaikus į mokyklą. Keliauju iš miesto pakraščio, tad prisireikia kiekvieną dieną. Renkuosi mėnesinį bilietą, nes ir pigiau, ir patogiau nei vienkartiniai. Tikrai džiugūs pokyčiai Alytuje“, – minėjo alytiškė Jūratė Savukynaitė.

Alytiškei simbolinį elektroninį bilietą įteikusi „Kautros” Alytaus filialo vadovė Gražina Čepukaitienė džiaugėsi didėjančiu e.bilieto populiarumu.

„Smagu matyti kiekvieną mėnesį vis daugiau naujų keleivių, išbandančių elektroninį bilietą. Tai ženklas, kad judame teisinga linkme”, – kalbėjo pašnekovė.

Elektroninis bilietas Alytaus viešajame transporte pradėjo veikti praėjusių metų balandžio mėnesį. Keleiviai gali rinktis apmokėjimą už keliones vienkartiniais, septynių dienų ar mėnesiniais bilietais.

„Kautra” Alytaus mieste keleivius veža nuo 2018 metų gruodžio pabaigos. Keleiviai vežami 32 žemagrindžiais autobusais, juos vairuoja 60 vietinių vairuotojų.

„Kautros” informacija ir nuotraukos 

  • apie-milij1
  • apie-milij2
  • apie-milij
  • apie-milij3