Mindaugas Kuzminskas – apie keliones autobusais

22 rugpjūčio 04:27 2019 Spausdinti straipsnį Įdomybės Lankytojai Patirtis

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatas Mindaugas Kuzminskas besiruošdamas pasaulio krepšinio čempionatui pasakoja apie keliones autobusu. Krepšininkas pasakoja kodėl mėgsta sėdėti kelionės į treniruotę metu vienas bei kas yra svarbiausia kelionės metu.

 

Ką dažniausiai veiki autobuse kelionių metu?

Priklauso labai nuo kelionės trukmės. Jeigu būna ilgesnė tai stengiesi tą laiką išnaudoti poilsiui, nusnūsti.  Taip pat mėgstu skaityti knygas. Dabar stengiuosi perskaityti tas knygas, kurias reikėjo, bet nepavyko perskaityti mokykloje. O šiaip tai ir mobilus telefonas, susirašinėji. Turi laiko dalykams, kuriems galbūt laiko kasdien neturi.

https://www.youtube.com/watch?v=LJGwqnB5K9s&feature=youtu.be

Ar autobuse sėdi vienas, ar su komandos draugu?

Kai kandidatų daugiau tenka ir po du sėdėti. Bet kadangi būna trumpos trukmės kelionės, į treniruotę ir į viešbutį, tai ne problema. Bet kai yra galimybė sėdime po vieną. Vis tiek esame nemaži, tos vietos reikia, savotiškos asmeninės erdvės, tad smagiau. Be abejo kadangi komandos draugai visi draugiški, tai ne problema ir dviems sėdėti kartu.

Ko labiausiai reikia kelionėse autobusu?

Aš manau mums vis tiek kaip krepšininkams, esame aukšti  ir nemaži žmonės, aktualiausia vis tiek yra vieta, kad pačios sėdynės būtų patogios. Džiaugiuosi, kad rinktinė  pasirūpina būtent tokiais autobusais, kad galime keliauti tikrai patogiai.  Ir tuomet kiti dalykai kelionės metu yra tikrai antraeiliai.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės krepšininkus į keliones bei treniruotes veža specialus ilgametės jos rėmėjas UAB „Kautra” autobusas.

Bendrovės „Kautra“ informacija ir nuotrauka