Naujas elektrinis „Volvo“ Gioteborge pasirodys 2015-aisiais

vasario 03 04:43 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Tylus ir ekologiškas elektrinis „Volvo“ į Švedijos Gioteborgo miesto gatves išvažiuos jau 2015-aisiais. Iki to laiko mieste ketinama sukurti naują autobusų eismo sistemą.

Projekto, pavadinto „ElectricCity“, dalis – elektrinis autobusas. Transporto priemonės bus ne tik ekologiškos, bet ir ekonomiškos, nekeliančios triukšmo. Mieste taip pat žadama pastatyti uždaras autobusų stoteles.

Projektas bus įgyvendinamas bendradarbiaujant keletui partnerių, tarp jų – ir Švedijos energetikos agentūra, Gioteburgo miesto vadovai, taip pat kompanija „Vsttrafik“, mokslo parkai „Lindholmen“ bei „Johanneberg“. Be elektrinių autobusų, bendradarbiavimas apims ir daugiau sričių, tarp jų – saugumas, energetika bei maršrutų planavimas. Nuo 2015-ųjų elektriniai autobusai važinės tarp „Lindholmen“ ir „Johanneberg“ mokslo parkų.

Derėtų pabrėžti, jog šis projektas – ne pirmas „Volvo“ pateikiant Gioteburgo miestui ekologiškai švarius autobusus. 2009-aisiais kompanija išbandė 7700 modelio autobusus bendradarbiaudama su „Gteborgs Sprvgar“.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.