grįžti į pradžią

Naujausi įrašai

Viešųjų pirkimų konkurso nugalėtojas Alytuje aiškus. Kas trukdo įmonei pradėti dirbti mieste?

Nors spalio pradžioje ir buvo paskelbtas Alytaus miesto keleivių pervežimo konkurso nugalėtojas, bendradarbiavimas dar nėra pradėtas oficialiai – nėra pasirašyta sutartis tarp savivaldybės ir laimėtojo. Tam trukdo teisiniai procesai –

Skaityti daugiau

Geresnė viešojo transporto paslauga Šiaulių akliesiems ir silpnaregiams

Lietuvoje, kaip ir kitose Europos šalyse, daugėja žmonių, kurie skundžiasi įvairiais regėjimo sutrikimais, bet silpnaregių ir aklųjų skaičius yra gerokai mažesnis nei prieš kelis dešimtmečius dėl medicinos srities pažangos. Lietuvos

Skaityti daugiau

Londone dviaukštis autobusas įvažiavo į viešojo transporto stotelę

Londone dviaukštis maršrutinis autobusas įvažiavo į viešojo transporto stotelę, praneša BBC. Įtariama, kad vairuotojas vartojo narkotikus.      

Skaityti daugiau

MAN gamintojai pritaiko turistinius autobusus žmonėms su judėjimo negalia

„MAN Truck & Bus AG“ kartu su „Voyages Emile Weber“ iš Liuksemburgo sukūrė specialią keltuvo sistemą, kuri leidžia neįgaliajam judėti salono viduje.      

Skaityti daugiau

Vitebske – naujas troleibusų maršrutas

Lapkričio 15-ąją Vitebske bus atidarytas naujas troleibusų maršrutas, praneša „Gorelektrotrans“. Dvyliktuoju maršrutu bus galima nuvažiuoti nuo geležinkelio stoties iki Bilevo rajono. Į šį naują rajoną troleibusas atvyks pirmą kartą.  

Skaityti daugiau

Kelių būklė ir eismo sąlygos

Lietuvoje dėl buvusio ar besitęsiančio lietaus valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia šlapios, vietomis yra drėgnų kelių ruožų.    

Skaityti daugiau

Apdovanojimas – už „Tylaus autobuso garsą“

Konferencijoje, vykusioje Nyderlanduose, kompanija „Brigade Electronics Plc Brigade Electronics“ apdovanota už sprendimus, informuojančius pėsčiuosius apie atvažiuojantį „tylųjį“ automobilį.    

Skaityti daugiau

Susisiekimo ministerija siekia pagreitinti darnaus judumo priemonių diegimą

Susisiekimo ministerijos tinklapyje pasirodė įstatymo projektas „Dėl Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2017 m. lapkričio 28 d. įsakymo Nr. 3-562 „Dėl 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto

Skaityti daugiau

Minske – pirmoji išmanioji viešojo transporto stotelė

Minsko Nemigos rajone nuspręsta įrengti pirmąją išmaniąją viešojo transporto stotelę. Šiuo metu ieškomas investuotojas.  

Skaityti daugiau

Transporto priemonių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Dažnai su naujais automobiliais susiduriantys vairuotojai į gamintojų skelbiamas degalų sąnaudas ilgainiui pradėjo nekreipti dėmesio, mat šios, atrodo, buvo išburtos iš kavos tirščių ir iš to skaičiaus buvo ištraukta šaknis.

Skaityti daugiau