Nauji autobusai – dar viename Lietuvos mieste

gegužės 18 04:37 2018 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai


Žemaitijos sostinės Telšių autobusų parkas įsigijo du naujus „Isuzu“ autobusus – vieną „Turquoise“ ir vieną – „Novo Citi“.

 

 

 

 

Pasak „Isuzu“ autobusų pardavimų vadovo Vyganto Šulgos, vieni iš populiariausių „Isuzu“ modelių „Turquoise“ yra skirti vežti keleivius tarpmiesčio maršrutais, nors šis autobusas – universalus. Jame – 33 sėdimos ir 6 stovimos vietos, iš viso autobuse 39 vietos keleiviams ir viena – vairuotojui.

„Novo Citi“ skirtas vežti keleivius priemiesčio maršrutais, jame – 53 vietos, 25 sėdimos ir 28 stovimos. Be to, autobusas pritaikytas ir žmonėms su negalia – jo gale sumontuota nuovaža ir vieta neįgaliojo vežimėliui pasistatyti. Į autobusą patogiau patekti ir vyresnio amžiaus žmonėms bei tėvams su vaikų vežimėliais.

Abu autobusai – dyzeliniai, atitinka aukščiausius Euro 6c ekologinių standartų reikalavimus. „Autobusai – tvirti, jie jau išbandyti keleivių vežėjų įvairiose Lietuvos savivaldybėse“, – pabrėžia V. Šulga.

Telšių vežėjai pageidavo, kad autobusuose būtų įrengtos švieslentės. „Klientų saugumui salone yra vaizdo kameros, kurių nufilmuotą vaizdą bus galima stebėti nuotoliniu būdu. Filmuota medžiaga bus išsaugoma skaitmeninėje laikmenoje“, – komentuoja V. Šulga

Po sutarties pasirašymo autobusai klientui pristatyti mažiau nei per mėnesį, taip pat įgyvendinti visi Telšių vežėjų pageidavimai. „Greitas keleivinio transporto priemonių pristatymas – vienas iš mūsų privalumų. Mes investuojame, kad autobusus klientams galėtume pateikti kaip įmanoma greičiau. Kaip žinia, įprastai autobusus užsakius jų reikia laukti maždaug pusmetį“, – dėsto V. Šulga.

Be to, pasak jo, „Isuzu“ atstovai Baltijos šalyse stengiasi būti kaip įmanoma lankstesni. „Kad klientui nereiktų kaskart iš Žemaitijos važiuoti į sostinės autorizuotą servisą autobusų techninei priežiūrai, ketiname du Telšių autobusų parko darbuotojus supažindinti su „Isuzu“ autobusų specifika gamintojo organizuojamuose mokymuose. Tokiu būdu jie galės atlikti nedidelius autobusų remonto ir priežiūros darbus autobusų parko remonto dirbtuvėse“, – kalba „Isuzu“ autobusų pardavimų vadovas.

Jo teigimu, kaskart, teikdami pasiūlymus konkursams, „Isuzu“ autobusų atstovai visada pasiūlo konkurencingą kainą. „Ir šį kartą galėjome klientui pasiūlyti ne tik geriausią autobuso kainą – konkurse dalyvavome kartu su savo partneriu SEB banku, kuris pasiūlė lizingą 7 metams už labai padorias palūkanas“, – toliau dėsto V. Šulga.

Autobusų pristatyme Telšiuose gausiai dalyvavo savivaldybės atstovai, taip pat rajono meras Petras Kuizinas, administracijos direktorius Saulius Urbonas, kiti savivaldybės tarybos nariai. „Akivaizdu, kad miesto vadovams rūpi autobusų parko ateitis, keleivių vežimo kokybė. Visi savivaldybės atstovai vienbalsiai pritarė, kad autobusų parką prižiūrėti nėra pigu, bet tą daryti būtina“, – pasakoja V. Šulga.

Puiku, kad vis daugiau miestų vadovų, keleivių vežėjų supranta, kad verta investuoti į naujus autobusus. „Gamintojai stengiasi, kuria ekologiškesnius, patogesnius, estetiškai patrauklesnius autobusus. Mes, pirkdami naujas transporto priemones,  geriname keleivių vežimo kokybę. Tik tokiu būdu galime tikėtis, kad rajono žmonės naudosis viešuoju transportu“, – kalbėjo naujasis Telšių autobuso parko direktorius Saulius Bucevičius.

eBus.lt

Bendrovės „Saločiai ir partneriai“ nuotraukos

  • apie-is-tel1
  • apie-is-tels3
  • apie-is-tels4
  • apie-is-tels5
  • apie-is-tels2
  • apie-is-tel
  • apie-isuzu-tel