Nauji autobusai pristatyti šiauliečiams

kovo 24 04:04 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Praėjusią savaitę Prisikėlimo aikštėje šiauliečiams pristatyti nauji pailginti miesto autobusai. Tris įspūdingas transporto priemones įsigijo keleivius Šiaulių mieste vežanti bendrovė „Busturas“. Šiauliečiams pristatyti sudvejinti „Mercedes-Benz Conecto G“ autobusai veš keleivius intensyviausiais maršrutais.

Pristatymo ceremonijoje kalbėjęs UAB „Busturas“ generalinis direktorius teigė, kad įmonė negali likti abejinga šiauliečių poreikiui gyventi moderniai ir šiuolaikiškai – važiuoti naujausiais autobusais. Autobusų parko atnaujinimas jau įsibėgėja, ir per keletą metų situacija turėtų rimtai pasikeisti.

Šiaulių merą pavaduojantis J. Andriukaitis pirmiausia paragino susirinkusiuosius džiaugtis mūsų visų miestu – Šiauliais, kuriame kasdien vyksta daug puikių dalykų. „Kiekvieną tikslą gali pasiekti mažais žingsneliais, bet kartais reikia ryžtis ir padaryti šuolį. Kokybės šuolį dabar daro „Busturas“, tai turi būti pati geriausia keleivių aptarnavimo paslauga, kokia tik gali būti “, – kalbėjo miesto mero pavaduotojas J. Andriukaitis.

Šiaulių savivaldybės administracijos vadovas pasidžiaugė, kad miesto keleivių vežimo bendrovė ryžosi naujam nepigiam pirkiniui, kuris keliones vietiniais maršrutais padarys greitesnes ir patogesnes: „Norėtųsi, kad tokių dienų, kai į miesto gatves išrieda net keli nauji autobusai, būtų kuo daugiau. Tikrai malonu, kad jau šią vasarą „Busturo“ parką papildys dar 9 ekologiški autobusai“, – sakė Savivaldybės administracijos direktorius Gedeminas Vyšniauskas.

Anot autobusais prekiaujančios įmonės atstovo, šios transporto priemonės buvo sukurtos atsižvelgiant į keleivius vežančių bendrovių pageidavimus: kad žmonės kuo greičiau ir patogiau galėtų įlipti į autobusą, kuo daugiau jų tilptų ir kad kartu autobuso eksploatavimo išlaidos nebūtų didelės. Visi trys autobusai yra žemagrindžiai – pritaikyti neįgaliųjų asmenų ir vaikų vežimėliams. 18 metrų ilgio sudvejintame autobuse vienu metu gali važiuoti net 167 keleiviai.

Bendrovės „Busturas“ vadovai po pristatymo pakvietė susirinkusiuosius kartu vykti išbandyti naujųjų autobusų, o vėliau dalyvauti ekskursijoje apžiūrint miesto keleivinio transporto įmonę.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Lino Radžiaus nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.