Naujieji „Solaris Urbino CNG“ jau išvyko į Lietuvą

sausio 14 11:51 2014 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Pirmieji penki iš vilniečiams pagamintų naujų lenkiškų „Solaris Urbino CNG“ jau pradėjo kelionę į Lietuvą. Planuojama, kad Vilnių jie pasieks jau rytoj.

„Pirmieji penki nauji autobusai jau pajudėjo iš netoli Poznanės įsikūrusios gamyklos. Rytoj jie turėtų pasiekti Vilnių. Dar po dienos į Vilnių turėtų išvažiuoti dar penki, visi devyniolika autobusų sostinę turėtų pasiekti iki sausio 20 dienos“, – sako „Solaris Bus and Coach“ atstovas Lietuvoje Jonas Bagdonavičius.

Transporto priemonės varomos suspaustomis gamtinėmis dujomis, vieną kartą pripildytais balionais jos gali nuvažiuoti iki 400 kilometrų. Autobusai – standartinio dvylikos metrų ilgio, salone – 29 sėdimos vietos, iš viso autobusu gali važiuoti apie 90 keleivių.

Priminsime, kad visos transporto priemonės įsigytos už ES lėšas pagal priemonę „Kompleksinė viešojo transporto plėtra“, 15 proc. reikalingų lėšų pridėjo Vilniaus miesto savivaldybė.

„Džiaugiamės kad užsakymą Vilniaus miestui pavyko įvykdyti laiku, nors „Solaris Bus and Coach“ gamykloje, pereinant prie Euro 6 ekologinių standartų reikalavimų, būta nemenko ažiotažo. Tikimės, kad naujos transporto priemonės patiks ne tik vežėjams, bet ir sostinės gyventojams bei svečiams“, – sako J. Bagdonavičius.

Lina Jakubauskienė

Gamintojų nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.