Nuo gruodžio 5 d. prasideda VVT vairuotojų streikas – patarimai keleiviams

30 lapkričio 10:58 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Nuo gruodžio 5 dienos planuojamas bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) vairuotojų streikas.

Tai reiškia, kad VVT aptarnaujami maršrutai važiuos visi, tačiau jie bus retesni. Šiuo metu VVT aptarnauja 76 iš 105 maršrutų: 5 greituosius, 17 troleibusų ir 54 autobusų.

Kadangi mieste streiko dienomis kursuos mažiau autobusų ir troleibusų, transporto priemonėse bus daugiau žmonių, todėl skaičiuojama, kad piko metu jos gali būti perpildytos. Daugiau informacijos keleiviams rasite www.streikas.lt

Streiko metu kelionės viešuoju transportu bus sutrikdytos. Suprantame, kad situacija mieste bus apsunkinta, todėl atsiprašome visų gyventojų už nepatogumus ir dedame visas pastangas, kad netrukus vėl galėtume keliauti įprastai.

Tam, kad sutrikęs susisiekimas mieste kuo mažiau paveiktų dienos planus, rekomenduojame:

Keliones mieste planuoti su laiko atsarga;

Turėti planą B (jei įmanoma – dirbti nuotoliniu būdu; galutinį kelionės tašką pasiekti pėsčiomis ar kita transporto priemone);

Trumpoms kelionėms (iki 1 km) gyventojams rekomenduojama eiti pėsčiomis. 1 km einant pėstute sugaištama iki 15 minučių.

Pasirinkus keliauti viešuoju transportu, autobusų ir troleibusų atvykimą tikrinti „Google žemėlapiai“ ir „Trafi“ programėlėse – jose galima sekti transporto priemonių judėjimą realiu laiku.

Keliones nuo gruodžio 5 dienos planuokite iš anksto su laiko atsarga ir prieš keliones tikrinkite viešojo transporto eismo tvarkaraščius. Juos galima rasti www.stops.lt, „m.Ticket“, o realiu laiku transporto priemones galite sekti  „Google žemėlapiai“ ir „Trafi“ programėlėse.

SĮ „Susisiekimo paslaugos”

Linos Jakubauskienės nuotrauka