Olandijos autobusų gamintojai VDL ir „Ebusco“ – prestižinis „Red Dot“ apdovanojimas

01 balandžio 04:51 2022 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Olandijos autobusų gamintojai „VDL Bus & Coach“ ir „Ebusco“ sulaukė „Red Dot“ apdovanojimo už išskirtinį dizainą. „VDL Bus & Coach“ apdovanoti už naująjį „Citea“, o „Ebusco“ – už naująjį 3.0. Prestižiškiausio dizaino konkurso „Red Dot“ žiuri šiuos du olandiškus autobusus išrinko iš viso pasaulio geriausiųjų.

„VDL Bus & Coach“ tai buvo antrasis apdovanojimas, o „Ebusco“ – pirmasis.  Už „Ebusco 3.0“ dizainą atsakinga  kompanija„KesselsGranger DesignWorks“. Išskirtinė „Ebusco 3.0“ savybė – lengva konstrukcija, rėmas pagamintas iš anglies pluošto.

Toje pačioje kategorijoje apdovanotas ir naujos kartos „VDL Citea“. Vertinimo komisija įvertino „aukštą kokybę ir puikų dizainą“. „VDL Bus & Coach“ apdovanojimą pelnė antrą kartą istorijoje. 2017 m. „Red Dot“ apdovanojimas atiteko VDL už „Citea SLFA Electric“. Olandų dizaino agentūra „Modyn“, įsikūrusi Geldermalseno mieste, Nyderlanduose, daugelį metų vaidino svarbų vaidmenį kuriant „VDL Bus & Coach“ gaminius.

„Red Dot“ apdovanojimą nuo 1955 m. kasmet skiria „Design Zentrum Nordrhein Westfalen“ Esene, Vokietijoje. Šiais metais organizacija sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus. „Tai, kad VDL tapo nugalėtoju tokioje stiprioje dalyvių grupėje, liudija išskirtinę produkto kokybę“, – įvertino profesorius dr. Peteris Zecas, „Red Dot Award“ įkūrėjas ir generalinis direktorius. „Kelias dienas trukusiame vertinimo procese gaminiai iš viso pasaulio buvo nuodugniai išnagrinėti, o ekspertai įvertino jų dizaino kokybę ir novatoriškumo laipsnį, dėl kurių abi Nyderlandų įmonės ir buvo apdovanotos“.

eBus.lt

 

  • 3-citea
  • 3-red
  • 3-ebusco