Paaiškėjo, kas tapo naujuoju bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ generaliniu direktoriumi

sausio 12 06:50 2018 Spausdinti straipsnį Naujienos

Po ilgokos atrankos tapo aišku, kas tapo naujuoju bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ generaliniu direktoriumi. 

 

 

 

 

Iš viso baigiamajam etapui buvo atrinkti šeši kandidatai. Geriausiai iš jų pasirodė šiuo metu laikinai pareigas einantis Rimantas Markauskas.

Rimantas Markauskas – automobilių transporto ekonomikos ir organizavimo srities profesionalas, keleivių vežimo srityje dirbantis jau 40 metų, ne vienerius metus vadovavęs UAB „Vilniaus autobusai“ eismo tarnybai.

R. Markausko teigimu, UAB „Vilniaus viešasis transportas“ išgyvena transformacijos etapą, kai rekordiškai atnaujinamas viešojo transporto parkas, o įmonė pradeda dirbti konkurencijos sąlygomis.

„Mūsų tikslas – ženkliai prisidėti prie Vilniaus viešojo transporto sistemos sostinėje atnaujinimo, patrauklumo didinimo ir gerėjančios keleivių nuomonės apie viešąjį transportą. Esame nusiteikę rimtai konkurencijai, turime tinkamai pasirengti naujiems galimiems maršrutų konkursams ir planuoti nuolatinį transporto parko atnaujinimo palaikymą, neapsiriboti dabartiniais įsigijimais. Kaip vienas didžiausių darbdavių rinkoje sieksime rasti būdų pritraukti geriausius darbuotojus, todėl šiemet ypatingą dėmesį skirsime darbuotojų motyvacinės sistemos diegimui ir darbo kokybei“, – sako naujasis bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ generalinis direktorius Rimantas Markauskas.

eBus.lt