Palangoje – Baltijos šalyse dar nematytas autobusas

birželio 20 04:41 2019 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Palangos vežėjas UAB „Vlasava“ laimėjo konkursą vežti keleivius miesto ir priemiesčio maršrutais dešimtį metų. Ta proga vežėjai įsigijo iš UAB „Saločiai ir partneriai“ pirmą Baltijos šalyse 12 m ilgio ISUZU CITIPORT žemagrindį autobusą ir žemagrindį 9,5 m ilgio ISUZU CITIBUS.

 

„Prieš keletą metų pradėjome pirkti ISUZU autobusus ir pateikėme Palangos gyventojams visai naują paslaugos kokybę – su naujais, aukščiausius ekologiškumo standartus atitinkančiais  autobusais. Nauji autobusai labai patogūs tiek mūsų keleiviams, tiek vairuotojams“, – sako UAB „Vlasava“ direktorius Saulius Čepkauskas.

Ypač Palangos vežėjams patiko ISUZU CITIPORT – autobusas žemagrindis, jame yra visos keleivių informavimo sistemos: švieslentės, garsinė informavimo sistema, vairuotojo iškvietimo mygtykai, taip pat USB įrangos įkrovimo lizdai keleiviams ir vairuotojui, ištraukiama rampa neįgaliojo vežimėliui įvažiuoti, patogi erdvė keleiviams bei puikiai pritaikyta vairuotojo darbo vieta.

„Tai – išties įspūdingas autobusas. Kiekvienas jį išbandęs keleivis supras ir pajus, kodėl šis modelis pripažintas komfortiškiausiu ir ergonomiškiausiu“, – teigia S. Čepkauskas.

Palangoje patogių autobusų ypač reikia – kurortas pritraukia daug svečių iš Lietuvos ir užsienio. „Turime poilsiautojams užtikrinti aukščiausius vežimo standartus. ISUZU CITIPORT ypač patogus neįgaliems ar vyresnio amžiaus keleiviams, tėvams su mažais vaikais – jis ne tik žemagrindis, bet dar ir papildomai „pažemėjantis“ stotelėse“, – pabrėžia S. Čepkauskas.

Keleiviams patogu ir autobuso salone. Vos įlipus į autobusą į akis krenta labai patogūs laikikliai keleiviams, taip pat daili lubų apdaila. Autobusai papuošti Palangos simboliais, todėl iš tolo traukia keleivių akį.

„Galiu drąsiai teigti, jog pagerėjus vežimo kokybei, įsigijus naujų autobusų, gerokai padaugėjo norinčiųjų naudotis viešuoju transportu“, – sako UAB „Vlasava“ direktorius.

Bendrovės „Saločiai ir partneriai“ atstovai patenkinti, kad Palangos vežėjai ne pirmą sykį renkasi jų autobusus. „ Labai džiaugiamės, kad Palangos vežėjai įsigijo ekonomiškų, patikimų, modernių, išskirtinio dizaino, tiek keleiviams, tiek vairuotojams patogių autobusų“, – džiaugiasi ISUZU pardavimo vadovas Vygantas Šulga.

Po to, kai pirmuosius autobusus įsigijo palangiškiai, „Saločiai ir partneriai“ pardavė daugiau kaip 70 autobusų Vilniaus mieste. „Šiais metais ISUZU  žemagrindžius autobusus įsigijo dar trys autobusų parkai: UAB „Vilniaus viešasis transportas“, jiems netrukus pateiksime 10  ISUZU NOVO CITI LiFe, Plungės vežėjai taip pat nusipirko šio modelio autobusą, o UAB „Trakų autobusai“ 2 žemagrindžius ISUZU NOVO CITI LiFe sėkmingai eksploatuoja nuo pavasario. Kadangi palangiškiai pirmieji įsigijo ISUZU CITIPORT, manau, šio modelio laukia puikios perspektyvos“, – juokiasi V. Šulga.

Bendrovės „Saločiai ir partneriai“ informacija

ir nuotraukos

Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia:

https://www.facebook.com/isuzubusbaltic/videos/2494402483924843/

 

  • apie-citi
  • apie-citi1
  • apie-citi2
  • apie-citi6
  • apie-citi7
  • apie-citi8
  • apie-citi5
  • apie-citi3
  • apie-citi4
  • apie-cit9