Parodoje Hanoveryje – ir gamintojai iš Lietuvos

07 lapkričio 05:25 2016 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

altas2Jau tapo įprasta keleivinio transporto parodose išvysti ir lietuvišką pavadinimą. Visose didžiausiose bei prestižiškiausiose parodose pastaruoju metu dalyvauja ir Lietuvos įmonė „Altas komercinis transportas”.

 

 

 

Įmonė parodoje Hanoveryje dalyvavo jau trečiąjį kartą. Lankytojai lietuvių stende galėjo apžiūrėti tris automobilius, perdarytus iš „Mercedes-Benz Sprinter“. Tai – verslo kelionėms skirtas „Sprinter Streetline“, taip pat turistinis „Tourline L“ bei žemagrindis miesto vežimams skirtas „Cityline“.

Pasak „Altas komercinis transportas“ atstovų, jų stendas tradiciškai sulaukė didžiulio susidomėjimo. Jame eksponuotus automobilius apžiūrėjo ir keleivių vežėjai iš Lietuvos.

Gamintojų teigimu, kuriant „Sprinter Streetline“ dizainą, pasitelkti Vokietijos „Harmann“ įmonės atstovai, todėl mikroautobuso dizainas bei vidaus interjeras itin originalūs.

Pastaruoju metu „Altas komercinis transportas“ nemažai gaminių pateikė ir Lietuvos vežėjams. Žemagrindžius mikroautobusus Kauno miestui užsisakė bendrovė „Kautra“, „Kauno autobusai“, taip pat kitų miestų vežėjai.

 

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos

  • altas
  • altas1
  • altas2
  • altas4
  • altas3