Paskelbti geriausi studentų baigiamieji darbai transporto temomis

13 spalio 03:23 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Susisiekimo ministerija šiemet jau trečią kartą skelbė kasmetį studentų baigiamųjų darbų transporto tematika konkursą. Spalio 8 d. savo darbus vertinimo komisijai pristatę konkurso dalyviai varžėsi dėl geriausio baigiamojo darbo pozicijos. Šiuo konkursu siekiama ne tik paskatinti studentus domėtis transporto sektoriumi ir rašyti darbus transporto temomis, bet ir suteikti galimybę būti įvertintiems.

„Džiaugiamės, jog konkurse kaskart dalyvauja vis daugiau Lietuvos universitetų studentų, kurių darbai išsiskiria vertingomis įžvalgomis ir naudingomis idėjomis. Puiku, kad žingeidus ir kūrybiškas akademinis jaunimas aktyviai domisi transporto sektoriaus aktualijomis ir imasi iniciatyvų, kurios gali tapti sėkmingai įgyvendintais naujais projektais“, – sakė diplomus nugalėtojams įteikęs Susisiekimo ministerijos kancleris Tomas Karpavičius.

Šiųmečio konkurso geriausiais pirmosios studijų pakopos baigiamųjų darbų autoriais pripažinti Vytautas Kriaučiūnas (Vytauto Didžiojo universitetas) už darbą „Civilinė aviacija Lietuvoje 1938–1940 m.“ ir Ieva Černeckytė (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) už darbą „Mažos talpos autobusų integravimo į Vilniaus viešojo transporto sistemą analizė ir įtakos Vilniaus viešojo transporto sistemai vertinimas“.

Tarp antrosios studijų pakopos baigiamųjų darbų geriausieji – „Automobilio susidūrimo su dviratininku tyrimas“ (autorius Simonas Doda, Kauno technologijos universitetas) ir „Alternatyvaus kuro panaudojimo „Perseus“ tipo laivuose tyrimas ir dviejų rūšių kuro sistemos technologinis įdiegimas“ (autorius Vilius Siniakovas, Klaipėdos universitetas).

Geriausia disertacija išrinktas darbas „Automobilių skirstymo tinklo modeliavimas jungiant gamintojų tiekimo kanalus“, kurį parašė Aurimas Vilkelis (Vilniaus Gedimino technikos universitetas).

Susisiekimo ministerijos informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.