Pietų Afrikoje surenkami britiški autobusai

17 kovo 04:56 2014 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Devynių metrų „Optare MyCiTy“, surinkti didžiausioje Pietų Afrikoje Keiptauno „Epping“ gamykloje, netrukus važinės šalies miestų gatvėmis. Transporto priemonės čia surenkamos bendradarbiaujant su Didžiosios Britanijos gamintojais.

Pasak vietos valdžios atstovų, autobusų gamykla padės plėtoti vietos pramonę, taip pat sukurs naujas darbo vietas. Pirmieji autobusai gamykloje jau surinkti, dar dvidešimt bus baigta maždaug po mėnesio, o trisdešimt ketinama pagaminti iki birželio pabaigos.

Autobusai bus tiekiami Pietų Afrikos rinkai, kurios miestuose žadama plėtoti BRT sistemas.

Devynių metrų autobusai „Optare solo“ atvežami iš Lydso gamyklos Didžiojoje Britanijoje, surenkami „Epping“ gamykloje. Čia šiuo metu dirba apie 80 darbuotojų, netrukus darbuosis jau 120. Didelė dalis detalių, taip pat padangos, akumuliatoriai, priekiniai stiklai, sėdynės dažai perkami iš vietos tiekėjų.

„MyCiTy“ – žemagrindžiai, pritaikyti neįgaliesiems. Jų varikliai atitinka Euro 5 standartų reikalavimus.

Gamintojai tikisi, jog naujieji autobusai bus populiarūs ir kitose Afrikos šalyse. Jau turima užsakymų pagaminti autobusus Tanzanijai.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.