Plungėje – naujas „Isuzu” autobusas

02 lapkričio 05:26 2015 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai


apie-novociti1Plungės autobusų parko direktorius Rimantas Kmieliauskas, bendrovės „Saločiai ir partneriai“ direktorius Ruslan Andrejev bei SEB bankas pasirašė sutarti dėl naujo „Isuzu Novociti” autobuso pirkimo.

 

„Isuzu Novociti” skirtas miesto ir priemiesčio vežimams. Originalus tiek autobuso išorės, tiek vidaus dizainas. Tačiau svarbiausia – transporto priemonė itin ekonomiška; vienu metu ji gali vežti net 58 keleivius. Salone yra 25 sėdimos vietos, taip pat numatytos 33 stovimos.

Autobusas pritaikytas neįgaliems ar sunkiai judantiems žmonėms. Galinės durys platesnės, ties jomis sumontuota rampa įvažiuoti neįgaliųjų vežimėliams.

Autobuso konstrukcija – rėminė, todėl jis tinka važinėti prastais keliais. Lietuvoje „Isuzu” žvyrkeliais rieda jau daugiau nei trylika metų, jie itin patvarūs ir tinkami eksploatuoti ekstremaliomis sąlygomis. Jiems nebaisūs duobėti ar užpustyti keliai.

Kadangi autobuso prošvaisa yra gana aukšta, jam nebaisus ir storesnis sniego sluoksnis keliuose. Šis modelis puikiai įveikia pusnis ir kitokias kliūtis.

„Dyzelinis 190 AG variklis labai ekonomiškas. Tikimės, jog mažesnės eksploatacinės išlaidos bei sąnaudos degalams padės Plungės vežėjams taupyti”  – sako bendrovės „Saločiai ir partneriai” pardavimų vadovas Vygantas Šulga.

Bendrovės vadovai tikisi, jog „Isuzu Novociti” pasiteisins Lietuvoje. „Šis modelis yra tvirtas ir patvarus. Nors autobusas nedidelis, jis gali vienu metu vežti daug keleivių”,– tęsia V.Šulga.

„Novociti” į Plungę atvyks maždaug po trijų savaičių.

„Džiaugiamės, kad Plungės vežėjai iš aštuonių „Isuzu” siūlomų modelių išsirinko optimaliausią. Tikimės, kad autobusas plungiškiams tarnaus ilgai ir patikimai”, – sako UAB „Saločiai ir partneriai“ direktorius Ruslan Andrejev.

 

Lina Jakubauskienė