Prabangus SETRA S 531 DT – įmonės 40-mečio jubiliejui

17 kovo 05:15 2020 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Naujas „Setra S531 DT“ dviaukštis autobusas atvyko į Vokietijos Elzo miesto „Schuy Exclusiv Reisen GmbH & Co KG“ įmonę. Prabangų autobusą įmonė užsakė savo 40-mečio jubiliejui paminėti.  Panoraminis stiklinis stogas, odinės sėdynės ir erdvus salonas – visa tai keleiviai ras naujajame „S 531 DT“.

 

 

 

 

Dviaukštis autobusas „Setra S 531 DT“ įvertintas penkių žvaigždučių kategorija. Antrajame aukšte odiniuose krėsluose gali sėdėti 42 keleiviai, sėdynės reguliuojamais galvos atlošais ir kojų atramomis. Pirmajame aukšte patogiai prie keturių stalų gali įsitaisyti 16 keleivių.

Be to, autobuse yra kavos virimo aparatas, orkaitė, konvekcinė krosnelė, indaplovė, šaldiklis ir kita.

Autobuse taip pat gausu saugumo sistemų, tokių kaip „Sideguard Assist“. Naudojant radarų jutiklius, stebima kelio juosta kairėje ir dešinėje per visą autobuso ilgį, vairuotojas įspėjamas apie pėsčiuosius, dviratininkus ir nejudančias kliūtis ties posūkiu.

„Schuy Exclusiv Reisen“ 1980 m. įkūrė Heinzas ir Hildegardas Schujai, kurie nuomojo autobusus kelionėms. Šiuo metu įmonei vadovauja sūnus Marco Schuy ir jo žmona Mirjam, o joje dirba 60 darbuotojų.

eBus.lt

busworld.org nuotrauka