Rusijoje pradedama serijinė STREET autobusų gamyba

rugsėjo 17 03:52 2012 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Rusijos Uljanovsko miesto automobilių gamykloje „BAW motor Corporation” pradėti gaminti STREET autobusai. Bandomoji transporto priemonė prieš tai keletą mėnesių testuota miesto gatvėse.

Autobusas eksploatuotas mieste itin sudėtingomis sąlygomis – per didelius šalčius, plikledį. Bandymų ciklą įdėmiai stebėjo gamyklos konstruktoriai, pasižymėdami pastebėtus trūkumus. Savo nuomonę apie autobusą galėjo pareikšti ir keleiviai – anketos išdalintos maždaug šimtui miestiečių. Visi atsiliepimai apie naująjį autobusą buvo teigiami.

Remiantis bandymų rezultatais, patobulintas STREET salonas, taip pat vairuotojo darbo vieta. Įrengtas naujas prietaisų skydelis, platesnės durys keleiviams įlipti ir išlipti bei kitos naujovės.

Pirmieji serijinės gamybos STREET nuriedės nuo gamyklos konvejerių artimiausiu metu. Šiuo metu vyksta pradiniai jų surinkimo darbai.

Pradėjus gaminti autobusus, bus sukurta nemažai naujų darbo vietų ne tik gamykloje, bet ir kitose įmonėse, tiekiančiose detales bei agregatus keleivinėms transporto priemonėms.

Parengė Lina Jakubauskienė

Gamintojų nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.