Šiaulių rajone keleiviai bus vežami dviem naujais „Isuzu Turquoise” autobusais

birželio 30 04:39 2017 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Konkursą vežti keleivius Šiaulių rajone laimėjęs „B bus“ įsigijo du naujus ISUZU „Turquoise“ autobusus.

 

 

 

 

 

 

Autobusai vežėjams perduoti Vilniuje, bendrovės „Saločiai ir partneriai” salone. „Džiaugiamės radę dar vieną klientą Lietuvoje. Jau po keleto dienų į Šiaulių rajono kelius išriedės dar du nauji ISUZU autobusai. Nuo rugsėjo pradžios mūsų autobusai pradės vežti miesto maršrutais ir vilniečius. Tai reiškia, kad mūsų autobusų kokybė ir kaina tinka privačiam vežėjui. Be to, sugebėjome reikiamus autobusus pristatyti per vieną mėnesį”, – sako UAB „Saločiai ir partneriai“ direktorius Ruslan Andrejev.

ISUZU „Turquoise“ montuojamas Euro 6 standartų reikalavimus atitinkantis 190 AG, 5,2m3 litro talpos ISUZU variklis. Autobuso salone – 33 sėdimos ir 6 stovimos vietos keleiviams. Vairuotojo darbo vieta pritaikyta bet kokio ūgio žmogui. „Šis autobusas puikiai tinka vežti keleivius priemiesčio maršrutais”, – sako ISUZU pardavimų vadovas Vygantas Šulga.

Autobusas – ekonomiškas, sąnaudos degalams nedidelės. ISUZU „Turquoise” – 7720 mm ilgio, tačiau manevringas, talpus, ir tvirtas, jam nebaisūs net žvyrkeliai.

ISUZU „Turquoise” – nemažai komforto elementų keleiviams: kondicionieriai vairuotojui ir keleiviams, ant atsilenkiančių sėdynių yra kišenėlės žurnalams įsidėti, taip pat – atlenkiami staliukai. Be to, autobuse sumontuotos 3,6m2 talpos bagažinės. Transporto priemonėje yra ir moderniausios saugumo sistemos:  ABS, EBS, ESP, ASR sistemomis, taip pat galinio parkavimo garsinis signalas.

Bendrovės „Saločiai ir partneriai” informacija

ir nuotrauka