Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas svarstys „Naujos kartos Lietuva“ plano projekto ir ES 2021–2027 investicinių fondų įtaką mažinant regioninius skirtumus

27 balandžio 04:01 2021 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto posėdyje, vykdant parlamentinę kontrolę,  bus svarstomas integruotas „Naujos kartos Lietuva“ plano projektas ir Europos Sąjungos 2021–2027 fondų investicijos.

Komiteto nariai drauge su Lietuvos savivaldybių asociacijos, ministerijų atstovais, Regionų plėtros tarybų pirmininkais aptars galimybes ir planuojamas priemones įgalinsiančias savivaldybes efektyviai prisidėti prie ekonominės ir socialinės gerovės kūrimo regionuose. Ministerijų atstovai planuoja pristatyti veiklas, kurias įgyvendinant savivaldybės galėtų būti vykdytojos ir aktyviai dalyvauti jas įgyvendinant.

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas nuolat ieško būdų ir priemonių siekiant tolygios Lietuvos regionų raidos ir tarpregioninių skirtumų mažinimo. Tikimasi, kad šios Vyriausybės planuojamos priemonės įkvėps savivaldybes ir regionus naujiems iššūkiams ir suteiks realias galimybes jų tolesniam vystymuisi.

Posėdis vyks balandžio 28 d. 10 val. ir bus transliuojamas Seimo interneto svetainėje Youtube kanalu.

LR Seimo informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka