Vežėjai autobusais atnaujina keliones į Ukrainą

liepos 17 04:14 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Tarptautinio keleivių pervežimo autobusais bendrovė „Eurolines“ nuo liepos 17 dienos atnaujina susisiekimą su Ukrainos miestais Kijevu ir Lvovu.

 

 

 

„Bandome po truputį grįžti į rytų rinką. Kol turistinis keliavimas autobusais yra apstojęs, tikimės pradžioje  sulaukti daugiau keleivių, vykstančių darbo reikalais. Rudenį manau padaugės studentų Ukrainos kryptimi. Stebėsime situaciją ir jei poreikis didės dažninsime autobusų vykimą Ukrainos kryptimi”, – teigė tarptautinių kelionių autobusu organizatoriaus „Eurolines“ vadovas Edmundas Pavlovas.

Įmonė planuoja į Kijevą iš Vilniaus keleivius vežti du kartus per savaitę – penktadieniais ir šeštadieniais, į Vilnių grįžtant šeštadieniais ir sekmadieniais. Keliones į Lvovą iš Vilniaus ir Kauno miestų kol kas planuojama organizuoti kiekvieną šeštadienį.

Anot vežėjų visi tarptautiniai autobusai yra dezinfekuojami ir vėdinami prieš ir po kiekvieno reiso. Keleiviams autobusuose sumontuoti dezinfekatoriai, vairuotojai taip pat aprūpinti visomis reikalingomis saugumo priemonėmis.

Šiuo metu įmonė tarptautiniais maršrutais keleivius veža į Varšuvą, Gdanską, Rygą, Taliną, Parnu miestus.

„Kautros“ informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka