Vilniaus autobusų stotyje – žmonių su negalia kūryba

28 vasario 04:42 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Nuo vasario 26-osios Vilniaus autobusų stotyje eksponuojami Vilniaus krašto žmonių su negalia sąjungai priklausančių žmonių tapyti darbai. Keleiviai, laukdami autobuso, gali susipažinti su neįgaliųjų kūryba.

„Nuolat bendradarbiaujame su neįgaliaisiais, stengdamiesi savo stoties aplinką pritaikyti jų poreikiams. Šioje srityje esama nemažai problemų – ypač aptarnaujant žmones neįgaliųjų vežimėliuose. Be valstybės paramos jas sudėtinga išspręsti, tačiau stengiamės daryti viską, kas nuo mūsų priklauso”, – sako TOKS generalinis direktorius Arūnas Indrašius.

Atsidėkodami už geranorišką bendradarbiavimą, Vilniaus krašto žmonių su negalia sąjunga pasiūlė vežėjams eksponuoti savo tapybos darbus. Vienuolika aliejinės tapybos darbų pakabinta laukiamojoje salėje. Laukiantys autobuso keleiviai gali ne tik apžiūrėti paveikslus, bet ir susipažinti su Vilniaus krašto žmonių su negalia sąjungos veikla.

Lina Jakubauskienė

Dariaus Jasėno nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.