Vilniaus gatvėse – „persirengęs“ 88 maršruto autobusas keliautojams

15 gruodžio 04:35 2022 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Nuo gruodžio 14 d. į Vilniaus gatves išrieda „persirengęs“ 88 autobusas. Tai – specialus maršrutas Oro uostas–Centras–Europos aikštė, skirtas turistams, norintiems iš Vilniaus oro uosto greitai ir patogiai pasiekti miesto centrą.

Turistams – kvietimas rinktis viešąjį transportą

JUDU aktyviai skatina darnų judumą Vilniaus mieste, tad atvykę turistai – ne išimtis. Tam, kad keliautojai prioritetu rinktųsi kelionę iki miesto centro viešuoju transportu, nuspręsta pakeisti specialaus autobuso dizainą.

„Šis miesto autobusas – pirmasis atvykusio turisto kontaktas su Vilniumi, todėl siekėme, kad pirmoji keliautojo su Lietuvos sostine pažintis būtų įsimenanti, o kelionė iš oro uosto į miesto centrą – aiški, tvari ir sklandi. Norėjome, kad autobusas būtų lengvai atpažįstamas – ryškus, su aiškiomis maršruto nuorodomis ir žinoma – papuoštas žymiausiais Vilniaus objektais, kuriais didžiuojamės“, – pasakoja JUDU Rinkodaros ir komunikacijos vadovė Neringa Žukauskaitė.

88 autobusas – it turizmo centras ant ratų, keliaujantis per gražiausias sostinės vietas. Tad vos pusvalandžio trukmės kelionė turistams – puiki galimybė bent akies krašteliu pažinti Vilnių.

Naujas 88 autobuso dizainas – dar ne viskas. Atsinaujinusiame 88 maršrute išskirtinai nuo šiol skambės ir vieno žymiausio Lietuvos žurnalisto, keliautojo Orijaus Gasanovo sveikinimas atvykus į Vilnių anglų kalba. Miestą papuoš ir specialūs 88 maršruto reklaminiai stendai – trumpi priminimai keliautojams, važiuojantiems atgal iš miesto centro skrydžiui – kokio autobuso laukti.

88 maršrutą aptarnauja Viešojo transporto vežėjas UAB „Transrevis“.

SĮ Susisiekimo paslaugos informacija ir nuotrauka