Vilniaus gatvėse – daugiau privačių autobusų bei naujai įsigytieji MAN

kovo 16 05:30 2015 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Šiandien, kovo 16-ąją, į miesto gatves išvažiuoja daugiau privačių mikroautobusų bei pirmieji iš bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ įsigytųjų MAN autobusų.

Bendrovės „Vilniaus viešojo transportas“ skelbtą konkursą vežti keleivius 9-uoju, 20-uoju, 28-uoju ir 116-uoju maršrutais laimėjo „Ridvija“. 116-uoju maršrutu „Žvėrynas–Gudeliai–Lazdynai“ iki šiol keleivius vežė bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ autobusai, likusieji jau anksčiau buvo perduoti privatiems vežėjams.

Sutartį su konkursą vežti keleivius laimėjusia įmone bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ pasirašė kovo 13-ąją. Sutartis pasirašyta šešiems mėnesiams su galimybe pratęsti dar šešiems bei galimu ridos didinimu iki 30 proc.

„Ridvija“ veš keleivius nuo 15 iki 35 vietų autobusais pagal iki šiol galiojusius tvarkaraščius. Pasak bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ generalinio direktoriaus Gintaro Nakučio, privatūs vežėjai ir toliau veš keleivius pagal tas pačias taisykles kaip ir savivaldybės įmonė: autobusuose galios ta pati vilniečio kortelė, transporto priemonės važinės pagal SĮ „Susisiekimo paslaugos“ sudarytus ir savivaldybės patvirtintus tvarkaraščius, autobusai stos kiekvienoje stotelėje ir pan.

Bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ šiek tiek anksčiau pasirašė sutartį ir su bendrove „Meteorit turas“ vežti keleivius miesto 40-uoju ir 56-uoju maršrutais. Sutartis su šiuo vežėju pasirašyta sausio pabaigoje, keleiviai standartinio dydžio autobusais vežami nuo vasario 17 dienos.

„Vilniaus viešasis transportas“ transporto priemonių parką pastaruoju metu papildė dešimt pavažinėtų vokiškų MAN autobusų. Pirmasis iš naujai įsigytųjų autobusų į miesto gatves išvažiavo kovo 14-ąją. Šiandien mieste pasirodys ir dar vienas MAN/A23. Naujųjų MAN garažiniai numeriai – 4007 ir 4008.

Likusieji MAN miesto gatvėse turėtų pasirodyti artimiausiu metu.

Lina Jakubauskienė

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.