Vilniaus viešasis transportas parduoda skolas

liepos 25 04:35 2012 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika

Bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ vėl parduoda skolas, susidariusias dėl savivaldybės nesumokėtų dotacijų bei kompensacijų.

Sandorio suma – 40 mln. 450 tūkst. litų. Bendrovės interneto tinklapyje nurodoma, jog pardavimo objektas skaidomas į atskiras dalis –konkurso dalyvis turi teisę teikti vieną pasiūlymą ne mažesniam nei milijono litų dydžio skoliniam įsipareigojimui įsigyti.

„Vilniaus viešasis transportas“ su miesto savivaldybe pasirašė Mokėjimo atidėjimo ir išdėstymo sutartį, remiantis kuria bus atsiskaitoma su skolos pirkėju.

„Tikimės, jog sutartis su skolų pirkėjais pavyks sudaryti, kadangi pinigai įmonei labai reikalingi. Šįkart skolų pardavimo konkurse gali dalyvauti ne tik bankai, bet ir visi juridiniai ar fiziniai asmenys, turintys atliekamų pinigų ir įžvelgiantys tokio sandorio naudą“, – aiškina bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ generalinis direktorius Gintaras Nakutis.

Numatyta, jog Reikalavimo teisių į Vilniaus miesto savivaldybės skolinius įsipareigojimus pardavimo konkursas vyks rugpjūčio 6-ąją. Jei tądien bent viena iš įsiskolinimo dalių nebus nupirkta, kitas konkursas vyks rugpjūčio 20-ąją.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.