Vokiečiai pristatė VIP klasės „Setra“

29 lapkričio 04:47 2012 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Vokiečių autobusų gamintojai, neseniai pradžiuginę savo gerbėjus 500-osios klasės „Setra“, pristatė VIP klasės „Setra ComfortClass 500“.

Transporto priemonės salono gale įrengtas stalas su šešiomis prabangiomis „Ambassador“ sėdynėmis. Kampuose įrengti mini šaldytuvai su užtraukiamomis aliumininėmis durelėmis gėrimams ar maistui laikyti. Virš jų – staleliai su puodelių ar stiklinių laikikliais.

Prabangios „Ambassador“ sėdynės palengvintos; tai – „Setros“ pasiūlymas ypač išrankiems klientams. Sėdynės taip pat paplatintos bei paminkštintos.

Sėdynėse sumontuoti dviejų pozicijų saugos diržai, atitinkantys 2012-ųjų liepą priimtą ЕСЕ R80.03 reglamentą. Greta prabangių sėdynių sumontuoti elektros lizdai, kad VIP keleiviai galėtų prisijungti nešiojamuosius kompiuterius, „iPod“ ar pasikrauti mobiliuosius telefonus.

Paprastai autobusus pagal VIP klientų pageidavimus pritaiko šiam darbui atlikti besispecializuojančios kompanijos. Šiuo atveju prabangų autobuso modelį pateikė pats „Setra“ gamintojas.

Parengė Lina Jakubauskienė

Autorės ir gamintojų nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.