„Volkswagen“ naujovė: „Caddy Black Edition“

rugsėjo 11 03:38 2014 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Vokietijos „Volkswagen“ gamintojai mėgsta pateikti vartotojams tam tikras specifines transporto priemones nedidelėmis serijomis. Šįkart koncernas pristatė miniveną „Caddy Black Edition”, sukonstruotą ant populiariosios „Highline“.

Transporto priemonė skirta šeimininkui, kuris nori turėti ne tik darbinį arkliuką, bet ir kreipia dėmesį į automobilio išorę bei komfortą. Modelis labai stilingas: konstruktoriai nudažė „Volkswagen“ juodojo perlamutro spalva, sumontavo 17 colių ratų diskus „Budapes“ ir chromuotas radiatoriaus groteles. Kaip bazinė įranga taip pat montuojami priešrūkiniai žibintai, klimato kontrolės sistema, borto kompiuteris ir daugiafunkcinis vaizdo ekranas salone.

Įlipti į „Caddy Black Edition“ patogiau: slenkstis pažemintas 27 mm, o ratų bazė – minimali tokio modelio transporto priemonėms.

Automobilio salonas itin prabangus: sėdynės pagamintos iš odos, yra ir daugiau prabangos elementų. Bagažo skyriaus talpa – 3,2 kub. m.

Transporto priemonėje sumontuotas 102 AG 1,6 l dyzelinis variklis TDI.

Naujasis „Volkswagen Caddy Black Edition” bus pradėtas pardavinėti spalio pabaigoje.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.