„Volvo Buses“ gamina elektrinius autobusus Europos rinkai bendradarbiaudama su Egipto įmone

04 gegužės 04:13 2023 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį „Volvo Buses“ pranešė nutraukiantys elektrinių autobusų gamybą Vroclave, Lenkijoje. Tuomet jie rašė ketinantys sutelkti dėmesį tik į važiuoklės gamybą, o kėbulus autobusams tieks kitos įmonės.

Dabar „Volvo Buses“ praneša, kad pasirašė ketinimų protokolą su Egipto kėbulų gamintoju MCV (Manufacturing Commercial Vehicles), ketindama ten gaminti elektrinių autobusų kėbulus miesto ir tarpmiestiniams autobusams, skirtiems Europos rinkai.

Serijinę gamybą planuojama pradėti 2024 metų vasarą, o pirmųjų elektrinių autobusų pristatymas Europos klientams planuojamas 2025 metų pradžioje.

MCV pagal licenciją gamins dviašius bei triašius miesto autobusų „Volvo 7900 Electric“ ir „Volvo 7900 Electric Artie“ kėbulus.

„Volvo Buses“ ir MCV dirbs kartu, siekdami sukurti kėbulą elektriniam tarpmiesčio vežimams skirtam autobusui. Važiuoklės ir toliau bus gaminamos „Volvo Buses“ gamyklose Boras ir Udevaloje, Švedijoje.

MCV jau sėkmingai pristatė kėbulus klientams Jungtinėje Karalystėje, pavyzdžiui, „Metroline“, kuri naudos elektrinius autobusus Londono viešojo transporto sistemoje.

eBus.lt

  • 1-egipto