„Busworld Europe“ parodos geriausieji

27 spalio 04:24 2023 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Tradiciškai Briuselyje vykstančioje parodoje rengiama geriausiais pripažintų autobusų bei jų gamintojų apdovanojimo ceremonija.

Didysis prizas šiais metais atiteko „Mercedes-Benz“ už „eCitaro“ modelį, o „Setra S 516 HDH“ pripažintas geriausiu tarp turistinių autobusų.

Taip pat apdovanoti ir skirtingose kategorijose pripažinti geriausiais. „eCitaro“ nugalėjo komforto kategorijoje, VDL Bus & Coach „Citea New Generation“ pripažintas geriausiu dizaino srityje, „Ebusco“ 3,0 12 m modelis – už ekologiškumą,  o 12 m ilgio „Anadolu Isuzu“ „Citivolt“ apdovanotas saugumo kategorijoje.

Tarp turistinių autobusų komfortiškiausiais pripažinti „Setra S 516 HDH“  ir „Van Hool T15 Astron“, o „Yutong T15 E“ – ekologiškiausiu,  „Setra S 516 HDH“ – taip pat ir saugiausiu.

Briuselyje pirmą kartą gamintojai apdovanoti už geriausius skaitmeninius sprendimus.

„MAN Truck & Bus“ atsiėmė apdovanojimą už naujus skaitmeninius sprendimus vairuotojo kabinoje ir už „MAN SmartSelect“, o „IVECO Bus“ – už „ON Heavy Buses“ skaitmenines paslaugas.

Skaitmeniniu būdu patobulinto vairavimo kategorija atiteko „Karsan“ už autonominę „e-ATAK“ programinę įrangą, o „ChargePoint“ laimėjo e-mobilumo valdymo sektoriuje.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka