IVECO BUS parodoje Briuselyje pristatys aplinkai draugiškus autobusus

29 rugsėjo 04:37 2023 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

IVECO BUS 20-ojoje „Busworld Europe“ parodoje pristatys nulinės emisijos autobusus bei mobilumo viziją ir įvairių ADAS integravimą į savo modelius.

Stende bus pristatyti įvairių tipų autobusai – nuo miesto ir tarpmiestinių iki mikroautobusų. Visi autobusai – nenaudojantys iškastinio kuro.

Stende bus mikroautobusai „e-DAILY“ ir važiuoklė, „E-WAY New Generation“, STREETWAY ELEC ir CROSSWAY LE ELEC. Visose šiose transporto priemonėse įdiegta naujausia NMC baterijų technologija, sukurta „FPT Industrial“. Lauko ekspozicijoje bus 11 transporto priemonių – nuo miesto, tarpmiestinių ir turistinių autobusų iki mikroautobusų. Šeši iš jų lauko zonoje yra su alternatyvia pavara – visiškai elektra, varomi gamtinėmis dujomis ir biometanu, hibridiniai: E-WAY 9.5 m ir 12m, „URBANWAY CNG Hybrid“ 1 8m, „CROSSWAY Low Entry CNG Hybrid“, CROSSWAY ir EVADYS.

„Busworld“ parodoje IVECO BUS parodys, kaip jos transporto priemonėse integruotos naujos pažangios vairuotojo pagalbos sistemos – ADAS, atitinkančios Europos bendrąjį saugos reglamentą, kuris įsigalios 2024 m. liepos mėn.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka