Lietuvoje – dar vienas moderniausias „Setra“ autobusas

09 gegužės 04:08 2014 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Į Lietuvą atvyko dar vienas garbingą 2014-ųjų „Metų autobuso“ titulą pelnęs „Setra S 515 HD“. Jau antrą modernią transporto priemonę prieš prasidedant vasaros sezonui įsigijo vilniečių bendrovė „Vilneda“.

Naujutėlis „Setra S 515 HD“ į Lietuvą atvyko praėjusių metų birželį. Tai buvo pirmasis Lietuvos vežėjų įsigytas autobusas su Euro 6 standartų reikalavimus atitinkančiu varikliu.

„Norėjosi savo klientams pateikti tai, kas pasaulyje yra geriausio. Kaip žinia, „Setra“ autobusai ne tik patogūs, patvarūs, saugūs, bet ir labai ekonomiški“, – sakė bendrovės „Vilneda“ rinkodaros direktorius Tautvydas Žilinskas.

Metus eksploatavus autobusą paaiškėjo, kad šimtui kilometrų nuvažiuoti jis sunaudoja vos 22-24 litrus degalų. „Važiuojant lygiu keliu be keleivių, sąnaudos gali būti dar mažesnės – vos apie 19 litrų“, – sako T. Žilinskas. Be to, pasak jo, tiek važiavimo, tiek vairavimo sąlygos itin komfortiškos – autobusas važiuoja tyliai, salone – viskas, ko reikia keleivių patogumui, autobuso stabdžių sistema – labai efektyvi, įrengtos visos moderniausios saugumo sistemos.

Naujai įsigytoji jau antroji „Vilnedos“ „Setra S 515 HD“ – 48 sėdimų vietų, 800 litrų talpesnis degalų bakas. Autobusas nudažytas tokia pat spalva bei papuoštas analogiška simbolika, kaip ir pirmasis vilniečių „Setra”. Šiek tiek skiriasi tik salono dizainas.

„Aukščiausios komforto klasės „Setra“ autobusais patenkinti tiek keleiviai, tiek ir mes, vežėjai. Be abejo, tai – prestižinis autobusas, skirtas tiems klientams, kurie pageidauja ypatingo komforto ir gali už kelionę mokėti daugiau“, – sako T. Žilinskas.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.