„MAN 40.400 8×8″ – visureigis autobusas

vasario 25 05:07 2013 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Keleiviniai autobusai, sumontuoti ant visureigio „MAN 40.400″ su ratų formule 8×8 važiuoklės, skirti patogiai vežti keleivius bekele.

Tokio autobuso salone telpa beveik 40 keleivių. Transporto priemonės gali važiuoti sniegu, smėliu ar pelkėtomis vietovėmis, taip pat ir visiška bekele esant sudėtingoms oro sąlygoms.

Dažniausiai tokie autobusai veža darbininkus iki darbo vietų, taip pat turistus iki sunkiai pasiekiamų vietovių. Be to, transporto priemonė tinka žvejams, medžiotojams ar poilsiautojams. Visureigis autobusas praverčia ir vykdant gelbėjimo operacijas.

Visureigiuose autobusuose montuojami galingi varikliai, hidromechaninė pavarų dėžė, taip pat gervės įstrigusiam transportui iškelti.

MAN 40.400 visi ratai varomi, salone telpa 38 keleiviai, kabinoje – dar trys. Autobusas važiuoja esant nuo -50 iki +50 pagal Celsijų.

Keleiviams skirtas furgonas pagamintas iš specialių daugiasluoksnių 80 mm storio plokščių ir nudažytas specialiu gruntu, kuris apsaugo transporto priemonę nuo korozijos. Įlipama į saloną per šonines vienvėres duris arba pro galines duris pro ištraukiamus laiptus.

Sėdynės paminkštintos, su reguliuojamomis atsilenkiančiomis nugarėlėmis, taip pat sumontuoti saugumo diržai.

Salone sumontuota kondicionavimo bei šildymo sistemos.

Autobuse montuojamas dyzelinis V-formos 8 cilindrų„Deutz BF8L513C” variklis su turboįpūtimu ir tarpiniu oro vėsinimu. Jo darbinis tūris – 14 l, galingumas – 400 AG.

Parengė Lina Jakubauskienė

Gamintojų nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.