„Mercedes-Benz Tourrider“ – Amerikos rinkai

20 sausio 05:41 2023 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Naujasis „Tourrider“ modelis gaminamas „Daimler“ gamykloje Turkijoje. Gamintojai nerizikavo kurdami naują autobuso dizainą, jis pagrįstas europietišku „Tourismo“ modeliu. Vis dėlto „Tourrider“ priekis skiriasi nuo „Tourismo“: radiatoriaus grotelės yra grakštesnės ir kokybiškesnės nei „Tourismo“. Patobulinti ar pakeisti ir kai kurie kiti autobuso dizaino elementai.

Autobusas adaptuotas Šiaurės Amerikos rinkai. Pakeisti jo žibintai, buferiai tvirtesni, sumontuoti klasikiniai veidrodėliai, „Basic Plus“ autobuso kabina. Vidaus interjeras pasižymi minimalizmu, salone montuojamos „Travel Star Eco“ sėdynės, kurios įtvirtintos stabiliau nei europietiškajame modelyje.

Priekiniai žibintai – iš skaidraus stiklo, LED. Vairuotojo kabina – su kortelių skaitytuvu, prietaisų skydelyje mygtukai išdėstyti patogiai.

Autobuse yra sanitarinis mazgas, penki 19 colių, 21,5 colių ar net 23 colių ekranai (pirmą kartą – HD kokybė). „Tourrider“, kaip ir „Tourismo“, yra 13,72 m ilgio, galima rinktis modelį su vienomis ar dvejomis durimis. Amerikai skirtame modelyje priekinis stiklas padalintas į dvi dalis, o nerūdijančio plieno rėmas sukurtas taip, kad būtų itin stabilus ir ilgam atsparus korozijai.

Autobuse montuojamas 13 l 450 AG ir 2100 Nm sukimo momentą turintis „Mercedes OM 471“ variklis. Jis sujungtas su tipine JAV „Allison“ šešių pavarų dėže.

„Tourrider“ taip pat apstu moderniausių saugumo sistemų – nuo ​​priekinės susidūrimo apsaugos (FCG), „Attention Assist“ ir „Side Guard Assist“ iki pirmą kartą autobuse įdiegtos ABA5 avarinio stabdymo sistemos, kuri taip pat reaguoja į judančius ar stovinčius pėsčiuosius ir pan.

eBus.lt

Gamintojų nuotraukos

  • 1-m-b-tourrider2
  • 1-m-b-tourrider3
  • 1-m-b-torrider2
  • 1-m-b-tourrider1
  • 1-m-b-tourrider