Paaiškėjo, kada MAN pristatys elektrinį „Lion’s City E“

liepos 11 04:45 2018 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Didžioji dalis autobusų gamintojų jau pristatė po elektrinę transporto priemonę, kai kurios – ir ne vienos kartos. MAN pateikti elektrinį autobusą neskubėjo. Tačiau pirmąjį vokiečių sukurtą elektrinį „Lion’s City E“ bus galima apžiūrėti rudenį Hanoveryje vyksiančioje IAA parodoje.

 

 

 

 

„MAN Lion’s City E“ baterijos suformuotos ant stogo, todėl gale yra erdvės sėdimoms vietoms. Be to, pasak gamintojų, galinė transporto priemonės dalis yra labiausiai pažeidžiama avarijos atveju.

MAN autobusai bus įkraunami nuo stacionaraus šaltinio, mažiau nei per tris valandas, o sudvejinti – mažiau nei per keturias valandas. MAN apklausė beveik 200 klientų visoje Europoje. Iš atsakymų paaiškėjo, kad jie pageidauja autobusų, kurių nereikėtų įkrauti galinėse stotelėse, kurie, vieną kartą įkrauti, galėtų vežti keleivius visą dieną. Įkrovimas ne piko metu taip pat leis vežėjams sutaupyti.

MAN sudarė sutartis dėl elektrinių autobusų bandymo su keletu Vokietijos įmonių. Masinę transporto priemonių gamybą žadama pradėti 2020-aisiais.

eBus.lt

Gamintojų nuotraukos

  • apie-el-man
  • apie-el-man1
  • apie-el-man2
  • apie-el-man3