Paaiškėjo, kokie troleibusai veš vilniečius

24 balandžio 07:15 2023 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Pirkimo laimėtoju paskelbtas čekų gamintojas „Škoda Group“ ir jų pateiktas pasiūlymas – naujieji „Škoda 32Tr“ troleibusai.

„Škoda 32Tr“ – tai 12 metrų žemagrindis troleibusas su autonomine eiga, galintis nuvažiuoti iki 20 km be kontaktinio tinklo. Moderni troleibuso saugumo sistema – SOS ir A juostos mygtukai, fiksuojantys įvykius vaizdo įraše, apsauga nuo susidūrimų ir automatinis gaisro gesinimas – užtikrina keleivių, vairuotojų ir kitų eismo dalyvių saugumą.

Troleibusas turi ekologišką vairavimą fiksuojančią įrangą ir sunaudoja apie 10 proc. mažiau elektros energijos vienam nuvažiuojamam kilometrui.

Keleivių ir vairuotojų komfortui troleibusas yra visiškai kondicionuojamas ir vėdinamas tiek keleivių salone, tiek vairuotojo kabinoje. Modernus troleibusas yra pritaikytas individualių poreikių turintiems asmenims – yra įrengta rampa, tvirtinimo diržai, specialūs mygtukai pranešti apie pagalbos poreikį. Mieste judantys dviratininkai keliaus dar patogiau – troleibusas turi tvirtinimo įrangą, leidžiančią vežti dviračius troleibuso salone.

Troleibuse įmontuotos USB jungtys mobiliųjų telefonų įkrovimui, WiFi ryšys, švieslentės ir multimedijos ekranai, suteikiantys keleiviams aktualią informaciją kelionės metu, o patogios sėdynės užtikrins maksimalų komfortą.

Šiuolaikiško dizaino Škoda 32Tr troleibuso pasaulinė premjera įvyko Opavoje 2018 metų pabaigoje.

Daugiau naujienų apie autonominės ridos troleibusus, pirkimo sutartį, jų gamintoją bei kelią iki Vilniaus skelbsime gegužės mėnesį.

VVT informacija ir nuotrauka

  • 1-skoda-trol