Zarasuose – du nauji autobusai

vasario 27 05:10 2015 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

UAB „Zarasų autobusai“ autobusų parką netrukus papildys du nauji autobusai. Bendrovė jau sumokėjo avansą už du turkiškus vidutinės klasės „Otokar Navigo“.

„Užsakėme šiek tiek ilgesnes transporto priemones nei kiti Lietuvos autobusų parkai, pastaruoju metu įsigiję „Otokar Navigo“. Mūsiškių autobusų ilgis – 8,4 metro, juose daugiau sėdimų vietų. Turkiškus autobusus pasirinkome dėl to, kad jie ekonomiški, degalų sąnaudos nedidelės. Be to, jų kainos ir kokybės santykis optimalus“, – sako UAB „Zarasų autobusai“ komercijos direktorius Remigijus Lamanauskas.

„Otokar“ autobusus zarasiškiai pasirinko dar ir dėl to, jog sulaukė apie juos tik teigiamų atsiliepimų iš juos jau eksploatuojančių kolegų. „Teko lankytis „Otokar“ gamykloje Turkijoje, iš arti apžiūrėti, kaip surenkamos transporto priemonės. Be to, iš visų autobusų parkų, jau vežančių keleivius „Otokar“ autobusais, sulaukėme tik teigiamų atsiliepimų“, – kalba R. Lamanauskas.

Pasak jo, vežėjai tik teigiamai atsiliepia ir apie autobusų priežiūrą, detalių tiekimą. „Kaip žinia, „Otokar“ atstovės Lietuvoje „BTS Vilnius“ darbuotojai įsigijo specialų techninės pagalbos mikroautobusą, kuriuo prireikus gali atvykti į bet kurią Lietuvos vietą. Tai – didelis palengvinimas vežėjams“, – sako R. Lamanauskas.

Naujiems „Otokar“ autobusams įsigyti UAB „Zarasų autobusai“ ėmė kreditą iš banko. „Tikimės, jog naujos transporto priemonės atsipirks, kadangi jų eksploatacija gerokai pigesnė“, – viliasi R. Lamanauskas.

Naujieji autobusai į Zarasus turėtų atvykti birželio ar liepos mėnesiais.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.