„Apple” planuoja diegti viešojo transporto paieškos sistemą

gruodžio 10 05:46 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Jau senokai pasigirsta gandų apie tai, kad „Apple” priedėlyje „Žemėlapiai” ketina įdiegti funkciją, kur būtų galima susirasti informaciją apie viešąjį transportą.

Ši opcija sąmoningai neįdiegta iOs 6, tačiau iOS „Žemėlapiai“ naudotojai tokį papildinį jau turėtų turėti. Tačiau papildinys pasirodys ne anksčiau kaip po metų, nes „Apple“ įprastai neatnaujina papildinių, neatnaujindama operacinės sistemos iš esmės.

Atrodo, būtent su iOS 9 priedėlis „Žemėlapiai“ bus atnaujintas, ir keleiviai galės gauti reikiamą informaciją apie viešąjį transportą. Tokią išvadą galima padaryti dėl to, jog kompanija gavo naują patentą, kuris vadinasi „naudotojo sąsaja, skirta viešojo transporto eismui nustatyti“. Patentuota programa skirta padėti naudotojui pasirinkti tinkamiausią viešojo transporto maršrutą – tiek miesto, tiek ir tarpmiestinį. Taip pat bus galima gauti duomenis apie transporto išvykimo bei atvykimo laiką, stoteles ir pan., rašo phonearena.com.

eBus.lt

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.