„Ataman“ liks su „Isuzu“

sausio 11 05:06 2013 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

„Čerkaskij avtobus“ pristatė perspektyvinius autobusų modelius ateinantiems penkeriems metams.

Skirtingų modifikacijų dešimties metrų ilgio autobusus ketinama montuoti ant „Isuzu“ važiuoklės, kuri per pastaruosius dvylika metų užsirekomendavo kaip patikima ne tik Ukrainoje, bet ir NVS šalyse.

Vienas iš perspektyvinių modelių – žemagrindis „Аtaman А093Н4, kuris jau buvo pademonstruotas TIR 2012 (Trucks International Review) parodoje. Naujajame autobuse – 20 sėdimų vietų, iš viso jis gali vežti 52 keleivius, ratų bazė – 4395 mm.

Paplatintos vidurinės durys suteikia galimybę patogiai įvažiuoti neįgaliųjų vežimėliams. Dešinėje salono pusėje įrengtos paplatintos sėdynės, kur neįgalusis galėtų vežtis šunį vedlį. Ryšiui su vairuotoju greta sėdynės įrengta garso signalizacija.

„Čerkaskij avtobus“ ir japonų kompanija „Isuzu Motors”, dalyvaujant japonų korporacijai „Sojitz“ ir įmonei „Ukrainskij avtobus“, pasirašė susitarimą dėl autobusų ant „Isuzu“ važiuoklės gaminimo. Kompanija „Isuzu Motors” suteikė tarptautinį sertifikatą, kad ukrainiečių gaminiai atitinka kokybės standartų ISO 9001:2008 reikalavimus.

Parengė Lina Jakubauskienė

Gamintojų nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.