Bendrovei „Kauno autobusai“ – 80 metų

vasario 10 04:12 2014 Spausdinti straipsnį Istorija

Penktadienį, vasario 7-ąją, bendrovės „Kauno autobusai“ bendruomenė pažymėjo savo veiklos 80-metį. Visi vairuotojai į ankstyvą rytą išvažiuojantieji į reisus buvo pavaišinti tortu, ant kurio puikavosi užrašas „80 metų keliaujame kartu“. Įmonės istorija prasidėjo 1934 metais savivaldybės vadovams pasirašius sprendimą Nr. 444.

Šventės proga pasižymėjusiems vairuotojams buvo įteikti mero Andriaus Kupčinsko ir ir generalinio direktoriaus Mindaugo Grigelio padėkos raštai. Už ilgametį darbą ir keliones be avarijų, nepažeidžiant Kelių eismo taisyklių, vairuotojams Romualdui Jakui, Nikalajui Ričko ir Viktorui Stasaičiui buvo įteikti Tarptautinės kelių transporto sąjungos padėkos raštai.

„Sveikinu visą bendruomenę gražios šventės proga. Dėkoju jums už tai, kad vežate kauniečius, dirbate sunkų ir atsakingą darbą. Visi kartu stengiamės, kad keleiviai būtų patenkinti visuomeniniu transportu. Metai iš metų jūsų teikiamos paslaugos tampa vis kokybiškesnės, nes kasmet įsigyjame naujų autobusų. Iš „Kauno autobusų“ išaugo „Kautra“, keleivius taip pat perveža „Autrolis“. Labai simboliška, kad jubiliejaus proga „Kauno autobusai“ susijungia su „Autroliu“. Linkiu sėkmingų kelionių ir vis gerėjančių darbo sąlygų“, – kalbėjo meras A. Kupčinskas.

„Sunku suskaičiuoti, kiek per 80 metų nuvažiuota kilometrų, kiek pervežta keleivių. Kiekviena mūsų darbo diena prasideda rūpesčiu, kaip geriau aptarnauti keleivius. Dėkoju jums už sąžiningą, nuosaikų, dalykišką darbą. Šiandien visiems jums reikia paspausti ranką ir padėkoti. Pagarbą dar kartą jums išreikšime 21 dieną, kuomet visi susitiksime šventiniame koncerte“, – sakė bendrovės generalinis direktorius M. Grigelis.

„Anksčiau į darbą važiuodavome kabodami ant autobusų laiptelių. Dabar to nebėra. Keleivių aptarnavimas gerėja. Per daugelį metų jūs įgijote gyventojų pasitikėjimą, todėl keleivių, besinaudojančių autobusais, vis daugėja. Dėkoju už pasiaukojamą jūsų darbą“, – sakė „Kauno autobusų“ bendruomenę pasveikinęs LR Seimo narys Rytas Kupčinskas.

„Geriems pasikeitimams įmonėje reikia lėšų, bet svarbiausia yra žmonės. Jūs kuriate šios įmonės istoriją, jūs tą tobulinate. Tik nuo jūsų priklauso keleivių aptarnavimo kultūra. Ačiū jums už gerą darbą. Sveikinu šventės proga“, – kalbėjo Kauno miesto tarybos Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkė Edita Gudišauskienė.

Bendrovės „Kauno autobusai“ technikos direktorius Kęstutis Derliūnas ne tik pasveikino kolegas, bet ir padainavo „Kelelis tolimas…“ Jam pritarė visi šventės dalyviai. UAB „Kauno autobusai“ bendruomenę taip pat sveikino Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras, bendrovės „Autrolis“ atstovai ir kt.

Kauno miesto savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.