Berlyne vyksiančioje „InnoTrans“ – Hanoverio parodoje atšaukta autobusų zona

05 birželio 03:36 2024 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Rugsėjo 24–27 dienomis Berlyne vyks „InnoTrans“ paroda.

Autobusams skirta speciali parodų zona, kurioje vyks demonstracijos, bus galima surengti bandomuosius važiavimus ir kur transporto priemonių gamintojai galės susitikti su tiekėjais ir vežėjais. „InnoTrans 2024“ pristato daugybę naujovių – nuo ​​naujų pavaros sistemų ir variklių, salonų, oro kondicionavimo ir valymo iki autobusų parko tvarkaraščių valdymo.

Priminsime, jog numatytoji autobusų zona „IAA Transportation“ parodoje buvo atšaukta, rašo sustainable.bus.

Čia pirmą kartą bus pristatytos BYD ir „Ikarus“ transporto priemonės. „InnoTrans“ teigia, kad BYD Berlyne demonstruos tris autobusus. „Ikarus“ atveža du autobusus: naujausią 12 m miesto autobuso V4 versiją „Ikarus 120e“ ir „Ikarus“ midi autobusą, 8 m elektrinį autobusą. „Ikarus“ yra „Siemens“ partneris ir stende demonstruos naujausius šios bendrovės „e-Line“ srovės rinktuvus.

Be BYD ir Ikarus, dalyvauja ir kiti pirmaujantys gamintojai. „Arthur Bus“, „Ebusco“, „Ferrovie dello Stato Italiane“, „Neso Bus“ ir „K-Bus“ yra tarp įmonių, pristatančių savo naujausias viešojo transporto priemones.

Autobusų ekrane „Ventura Systems“ demonstruos itin modernias viešojo transporto įvažiavimo sistemas.

Autobusų pristatymai vyks parodų aikštelės 500 m ilgio parodomajame trasoje. „Daimler“ autobusai bus demonstruojami 4.2 salėje.

Aikštelėje bus galima apžiūrėti „DB Regio AG ShowBus“. 12 m elektrinis autobusuose yra poilsio zoną, darbo erdvės, aukštą komforto lygį ir yra pritaikyti žmonėms su individualiais poreikiais. Pagrindinis dėmesys skiriamas elektros ir vandenilio energijai.

„Mont-Ele“ ir SBRS demonstruos viešojo transporto įkrovimo sprendimus. Be „China Railway“, „Etihad Rail“, „Infrabel“, „Korail“, „ÖBB“, „PKP“, „Deutsche Bahn“, „RTA Dubai“ ir „Saudi Railway“, bus galima apžiūrėti dar dešimtis regioninių, nacionalinių ir tarptautinių transporto įmonių ir operatorių, nurodo „InnoTrans“.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka