Britanijoje autobusų vairuotojai išlošė 45 milijonus eurų

kovo 20 05:25 2012 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Autobusų vairuotojai iš nedidelio Korbio miestelio, esančio Northemptonširo grafystėje, įkūrė specialų sindikatą dalyvauti loterijoje. Trejus metus jie pirko bilietus, tačiau laimė nusišypsojo tik dabar, kai britai jau buvo beprarandą viltį laimėti. Kaip rašo „The Daily Telegraph“, kiekvienam iš sindikato narių atiteko po 3 mln. svarų sterlingų.

Sužinoję apie laimėjimą, autobusų parko darbuotojai metė darbą nebaigę savo pamainos. Vienas iš jų, tuo metu vežęs keleivius, metė autobusą vidury maršruto.

Visi dvylika laimingųjų jau kitą dieną po gauto laimėjimo atsisakė eiti į darbą. Dauguma iš jų pareiškė niekada daugiau nedirbsią ir kuria turtingos ateities planus.

Vienu iš loterijos laimėtojų tapo 49-erių Džonas Noaksas, dirbęs vairuotoju 16 metų ir pernai nominuotas nacionalinei premijai „Metų autobuso vairuotojas“ gauti. Jis išsyk pareiškė daugiau vairuotojo darbo nedirbsiantis. Jis ketina įgyvendinti savo svajonę ir įsigyti „Aston Martin“ bei nupirkti žmonai viską, ko ši pageidaus.

Jo kolega keturiasdešimtmetis Čarlzas Konnoras ketina skirti premiją mokslams – jis žada studijuoti matematiką bei užsienio kalbas.

Parengė Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.