„Busturas“ atsinaujina: dar daugiau visiems keleiviams patogių autobusų

06 vasario 05:11 2019 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Į Šiaulių bendrovę „Busturas”, greta dvylikos naujutėlių Man Lion’s City, toliau rieda dar pernai nupirkti vokiški „Mercedes-Benz“ pavažinėti autobusai. „Mercedes-Benz Citaro 0530“ keis seniausius mūsų miesto autobusus. Priminsime, kad autobusų parke vis dar yra 18 autobusų, senesnių nei 27-erių metai.

 

 

 

Džiaugiamės kartu su savo lojaliais keleiviais ir skubame priminti dar tokiais netapusiems gyventojams, jog šiemet dar laukiame šešių naujutėlaičių mažos talpos „Karsan autobusų. Esame tikri, kad net didieji skeptikai sutiks, jog įsigyjami autobusai – vertingas pirkinys mūsų miesto gyventojams. O jei nesutiks, pirmiausiai pakviesime išbandyti visus naujausius mūsų pirkinius ypač tuos gyventojus, kurie visai nevažiuoja miesto maršrutiniais autobusais, arba važiuoja miesto autobusais atsitiktinai vos vieną – du kartus.

Į įmonės kiemą įvažiavo pirmieji du „MB Citaro“, dviašiai, talpinantys iki 79 keleivių (sėdimų vietų 34) per 6 pirmuosius šių metų mėnesius sulauksime viso pirkinio: dar 7 dviašių to paties modelio autobusų ir triašių „Mercedes – Benz Citaro 0530 G“, talpinančių iki 147 keleivių (49 sėdimos vietos). Autobusai atitinka EEV ekologinius standartus, kas reiškia – aukštesnę Euro 5 pakopą. „Trumpųjų“ kaina – 27 990 Eur. už vieną, „ilgųjų“ – 31 490 Eur. už vienetą be PVM.

Visi miesto autobusai žemagrindžiai, naudojantys suspaustas gamtines dujas (CNG). Pirmoji šių autobusų registracijos data – 2008 m. ir 2009 m. Kaip įprasta tokiuose autobusuose, yra mechaniškai atlenkiama rampa ties antromis autobuso durimis bei neįgaliųjų vežimėlių aikštelė su laikikliais autobuso salono kairėje pusėje. Dujų balionų naudojimo galiojimas iki 2028 m. imtinai. Yra šildymo ir ventiliacijos sistemos. Šildymas su šoniniais konvektoriniais sienų radiatoriais, Webasto pagalbinis dujinis šildytuvas su padidintos galios cirkuliaciniu siurbliu. Taip pat yra stogo A/C sistema keleiviams. Durų valdymo sistema tokia, kad taip pat yra apsauga nuo keleivių prispaudimo.

„Busturo“ informacija ir nuotrauka

 

 

 

  • apie-busturas
  • apie-busturas1