„Busturas“ įsigijo naujų autobusų

lapkričio 30 04:59 2018 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Šiaulių miesto savivaldybei pavaldžios bendrovės „Busturas“ kieme jau išrikiuoti naujutėlaičiai autobusai.  Keleivius patogumu nustebinsiančios transporto priemonės ruošiamos maršrutams. Turistinius autobusus vieni pirmųjų apžiūrėjo Šiaulių miesto vadovai.

 

 

Savo finansinę situaciją susitvarkiusi keleivių vežimo bendrovė „Busturas“ toliau investuoja į transporto parko atnaujinimą. Kol dar laukiama visiškai naujų miesto autobusų, kalėdine dovanėle bus pradžiuginti tarpmiesčio maršrutais keliaujantys keleiviai. Netrukus iš „Busturo“ kiemo į reisus išriedės trys naujutėlaičiai M3 klasės turistiniai autobusai MAN. Šiais metais pagamintos transporto priemonės atitinka Euro 6 emisijos standartą, kiekviename jų patogiai galės keliauti 49 keleiviai.

„Savivaldybės kontroliuojama įmonė taip sustiprėjo, kad gali įsigyti naujus autobusus. Su tokiais autobusais tikrai nebus gėda keliauti po Europos šalis, juos galės išbandyti ir keleiviai Lietuvoje. Ačiū bendrovės vadovui Vaidui Seirackui už tai, kad per palyginti trumpą laiką pakeitė „Busturo“ situaciją, už pastangas dėkoju ir visam kolektyvui“, – sakė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Pasak generalinio direktoriaus V. Seiracko, autobusai darbui bus paruošti kitą savaitę. Šaltuoju metų laiku jie kursuos tarpmiestiniais maršrutais, taip pat, pagal užsakymus Lietuvoje ir Europos šalyse. Šiltuoju sezonu naujieji autobusai daugiausiai važinės turistiniais maršrutais.

„Savivaldybės administracijoje ne kartą aptarinėjome šią bendrovės idėją dėl naujų autobusų įsigijimo. Tai nėra mažos išlaidos, tačiau įsitikinome, kad šis pirkinys turės akivaizdžią ekonominę naudą ir atsiperkamumą, jau nekalbant apie geresnį „Busturo“ ir Šiaulių miesto įvaizdį“, – kalbėjo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis.

UAB „Busturas“ skelbtame konkurse dalyvavo trys bendrovės. Trys MAN markės autobusai įsigyti už 736 527 Eur (įskaičiuojant PVM).

Šiaulių miesto savivaldybės informacija ir nuotraukos

 

 

  • apie-bustur1
  • apie-bustur
  • apie-bustur3
  • apie-bustur2