„Busturas“ išgelbėjo „Lietuvos geležinkelių“ keleivius

vasario 27 05:05 2015 Spausdinti straipsnį Patirtis

Praėjusią savaitę Radviliškio rajone, šalia Baisogalos, traukinys pervažiavo lengvąjį automobilį. Dėl šio įvykio avariją patyrusio traukinio keleiviai negalėjo tęsti kelionės.

Traukinys važiavo iš Klaipėdos per Šiaulius ir Baisogalą į Vilnių. „Sulaukę pagalbos prašymo iš bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ nedvejojome – išsyk išsiuntėme du autobusus keleiviams paimti iš avarijos vietos ir nugabenti į sostinę. Tokiu būdu operatyviai nuvežėme į Vilnių 110 keleivių. Jei ne mes, kai kurie iš jų būtų pavėlavę į lėktuvų skrydžius“, – sako bendrovės „Busturas“ generalinis direktorius Tomas Bielinskas.

Pasak jo, nors keleivių vežėjai autobusais piktinasi kartais ne visai sąžininga geležinkelininkų konkurencija, padėti keleiviams šiuo atveju buvo svarbiausia. „Nors Lietuvos geležinkeliai“ yra didžiausias mūsų konkurentas, tačiau keleivis visada yra pirmoje vietoje. Todėl saugiai ir laiku pristatyti kelionės negalėjusio tęsti traukinio keleivius į reikiamą vietą šiuo atveju mums buvo šventa pareiga“, – teigia T. Bielinskas.

„Busturo“ dėka traukinio keleiviai sostinę pasiekė beveik nevėluodami.

Lina Jakubauskienė

Lino Radžiaus nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.