„Busworld Europe“ parodoje – „Castrosua“ naujovės

08 gruodžio 04:36 2015 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

busw-castr7Lietuvoje ispaniški „Castrosua“ jau neblogai žinomi: šie autobusai važinėja devyniuose šalies miestuose. Tiesa, vežėjų atsiliepimai apie juos, ypač apie hibridinius elektra ir suspaustomis gamtinėmis dujomis varomus „Castrosua Tempus Hybrid“, nėra itin geri. Šių autobusų ispanai pagamino nedaug, todėl jų techninės savybės dar nėra ištobulintos.

 

Parodoje Kortrijke buvo galima apžiūrėti tarpmiestinį suspaustomis gamtinėmis dujomis varomą autobusą, taip pat gamtinėmis dujomis ir elektra varomą atnaujintą „Tempus“ jaunesnįjį brolį, pavadintą „Teris“.

Tarpmiestinis autobusas, pavadintas „Magnus“,  sumontuotas ant „Scania“ važiuoklės. Autobuse gana talpus bagažo skyrius, iš specialių aliuminio konstrukcijų pagamintas kėbulas yra lengvesnis. Dujų balionai sumontuoti ant stogo.

Ispanai parodoje taip pat pristatė dvylikos metrų ilgio miesto autobusą „New City“, kuris montuojamas ant MAN važiuoklės. Jis gali būti ir 10,5, ir 18 m ilgio.

Parodos lankytojai galėjo apžiūrėti ir hibridinį 12 m ilgio „Teris 10 hybrid midibus“. Šios transporto priemonės gali būti 9,6 ir 10,6 m ilgio, autobuse sumontuotas 160 kW elektrinis variklis, taip pat Euro 6 standartų reikalavimus atitinkantis dyzelinis variklis. Gali būti gaminami ir vien tik elektra ar elektra bei suspaustomis gamtinėmis dujomis varomi „Teris“.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos

 

  • busw-castr2
  • busw-castr1
  • busw-castr3
  • busw-castr4
  • busw-castr5