Jonavos autobusuose – bevielis interneto ryšys

16 rugsėjo 04:14 2013 Spausdinti straipsnį Patirtis

Bendrovės „Jonavos autobusai“ transporto priemonėse keleiviai gali naudotis nemokamu bevieliu interneto ryšiu.

„Kol kas bevielis interneto ryšys veikia viename mūsų autobuse, vykstančiame į Kauną. Jau nuo spalio mėnesio jis veiks dviejuose ar trijuose”, – aiškina bendrovės „Jonavos autobusai” direktorius Edmundas Mulokas.

Šiuo metu bevielis interneto ryšys veikia viename „Setra” autobuse. „Keleiviai gali prie interneto jungti savo nešiojamuosius ir planšetinius kompiuterius, taip pat išmaniuosius telefonus, naršyti internete, skaityti ar rašyti elektroninius laiškus, tokiu būdu paįvairindami savo kelionę bei sutrumpindami jos laiką”, – sako E. Mulokas.

Nemokamu bevieliu internetu galima naudotis ne tik transporto priemonėse – jis veikia ir Jonavos autobusų stoties laukiamojoje salėje.

„Stengiamės savo keleiviams teikti kuo geresnes paslaugas, ieškoti naujų būdų paskatinti žmones keliauti autobusais. Tikimės, jog galimybė važiuojant naudotis internetu taps stimulu palikti namuose nuosavą automobilį ir persėsti į keleivinį transportą”, – sako E. Mulokas.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.