Kauno vežėjai pasirūpino stogu keleiviams

lapkričio 26 04:13 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Bendrovė „Kauno autobusai“ viešojo transporto stotelėje „Archyvas“ (Tvirtovės al. 35) sumontuos dvidešimtąją stoginę. Stoginės skirtos autobusų ir troleibusų laukiantiems keleiviams pasislėpti nuo lietaus, sniego, žvarbaus vėjo. Tiek stoginių pastatyti savo lėšomis bendrovė įsipareigojo rugsėjo mėnesį, po to, kai dėl ginčų teismuose buvo sustabdyta sutartis su konkursą laimėjusia reklamos bendrove.

„Pagaminti ir įrengti vieną stoginę kainuoja apie 5 tūkst. litų. Visus stoginių gamybos, t. y. metalinių konstrukcijų, medinių suolelių, permatomų sienų gamybos ir dažymo darbus atliekame patys savo dirbtuvėse, – teigia bendrovės generalinis direktorius Kęstutis Derliūnas. – Montuodami stogines įrengiame apšvietimą ir reklaminius stendus, nes stoginės reikalingos ne tik slėptis nuo lietaus, bet ir dėl galimybės jose pateikti keleiviams būtiną informaciją.“

Naujai įrenginėjamos stoginės atitinka ateityje mieste stovėsiančių stoginių dizainą. Stoginių sienos permatomos, storesnio nei anksčiau grūdinto stiklo. Jose įrengtas apšvietimas, suoliukai, keleivių patogumui skelbiami tvarkaraščiai, maršrutai ir kita reikalinga informacija. Ateityje stoginėse turėtų veikti interneto prieigos, bus sumontuotos 4G vaizdo stebėjimo kameros, kurios bus integruotos į bendrąją miesto stebėjimo sistemą.

Stoginės pradėtos rengti tose stotelėse, kurios pasižymi didžiausiais keleivių srautais. Pirmoji stoginė buvo įrengta prie Kauno klinikų, taip pat jos jau įrengtos Raudondvario pl., Lukšio g., Krėvės pr., Taikos pr., Sukilėlių g. ir kitose gatvėse esančiose viešojo transporto stotelėse.

„Bendrovė ėmėsi iniciatyvos, nes mums rūpi keleivių – mūsų teikiamos paslaugos vartotojų patogumas ir komfortas, – sako K. Derliūnas. – Savo įsipareigojimus jau įvykdėme, tačiau turime gerą techninę bazę, mūsų meistrai jau įvaldė stoginių gamybos ir montavimo procesą, todėl darbų nenutrauksime, rengiamės pagaminti dar bent penkiolika stoginių.“

Ramunė Tarandė

UAB „Kauno autobusai“ viešųjų ryšių specialistė

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.